Angle down Atgal

Druskininkų „Ryto“ gimnazijos abiturientai skiepijasi noriai – tikisi kuo greičiau grįžti į normalų gyvenimo ritmą

Praėjusią savaitę Druskininkuose pradėtas abiturientų vakcinavimas. Iš 117 „Ryto“ gimnazijos abiturientų skiepytis užsiregistravo 88. Kalbinti mokiniai vienbalsiai sakė, kad tiki, jog skiepai padės greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo, leis susitikti su seneliais ir kitais artimaisiais, suteiks daugiau pramogų.

„Pradžioje buvau prieš vakcinas, nepasitikėjau, bet kuo toliau, tuo labiau nuomonė ėmė keistis – viešoje erdvėje daug informacijos apie jų kūrimą, tobulinimą. Pasiskiepijo mama, kiti šeimos nariai – artimųjų pavyzdžiai man parodė, kad skiepai gali padėti užkirsti kelią COVID-19 plitimui, o mums padės grįžti į normalų gyvenimą, laikyti egzaminus“,  – sakė abiturientas Andrius.

Abiturientai apgailestavo, kad dėl pandemijos neįvyko jiems svarbios šventės – šimtadienis, paskutinis skambutis – ir vylėsi, kad pasiskiepiję galės nors trumpam grįžti į mokyklą.

„Pasiilgome laisvumo, kai nereikia galvoti reikės kaukės ar nereikės? Reikės laikytis atstumo ar ne?“,  – sakė viena iš pasiskiepijusių abiturienčių.

Abiturientai, kurie dar neužsiregistravo skiepui, gali kreiptis į mokyklos administraciją.

Šiuo metu Druskininkuose jau pasiskiepiję 21,56 proc. gyventojų – pagal pasiskiepijusiųjų procentą Druskininkų savivaldybė yra trečia šalyje.

Savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, Druskininkuose norinčiųjų skiepytis yra daugiau, nei gaunama vakcinų. „Džiaugiuosi druskininkiečių bendruomenės aktyvumu ir sąmoningumu, nes skiepai yra mūsų galimybė grįžti į įprastą gyvenimą. Skiepijimo tempas Druskininkuose priklauso nuo mums skiriamų vakcinų kiekio. Tiek, kiek gauname, iš karto ir sunaudojame – norėtųsi, kad Sveikatos apsaugos ministerija atsižvelgtų į tai skirstydama vakcinas ir visi norintieji, kuriems pagal prioritetą priklauso skiepai, juos gautų kaip galima greičiau“ , – sakė R. Malinauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite