Angle down Atgal

Druskininkų planuose – sporto klasė žiemos sportu užsiimantiems vaikams iš visos Lietuvos

Druskininkų meras Ričardas Malinausas feisbuke pranešė apie miesto planus pritraukti žiemos sportu užsiimančius vaikus iš visos Lietuvos.

„2014 metais Druskininkai inicijavo nemokamą slidinėjimo programą visiems savivaldybės šeštų klasių moksleiviams – programa tęsiama iki šiol.

Kairiame kampe esanti nuotrauka daryta būtent tą dieną, kai pristatėme šią programą. Šiandien šie vaikai jau dvyliktokai ir labai tikiuosi, kad slidinėjimo pamokos jiems buvo įdomios ir naudingos.

O dabar atėjo laikas judėti toliau ir kartelę kelti aukščiau.

Kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos nacionaline slidinėjimo asociacija ir „Snow Arena“ svarstome galimybę Druskininkuose įkurti sporto klasę, kurioje galėtų mokytis perspektyvūs jaunieji slidininkai ir snieglentininkai iš visos Lietuvos.

Turint profesionalią „Snow Arena“ bazę privalome ją išnaudoti ugdant perspektyvius slidininkus ir snieglentininkus, kurie ateityje Lietuvai padovanos ne vieną medalį.

Tam, kad pasiektume aukštų rezultatų, būtina surasti finansavimo mechanizmą, kuris leistų profesionalaus sporto aukštumų siekiantiems jauniesiems slidininkams treniruotis ir gyventi Druskininkuose.

Kalbame ne tik apie sąlygas treniruotėms, bet ir apie tai, kad vaikams būtų sudarytos patogios galimybės gyventi, baigti vidurinę mokyklą, t.y. jiems turės būti sudarytas individualus pamokų tvarkaraštis.

Svarstome apie galimybes į Druskininkus pakviesti aukščiausio lygio slidinėjimo trenerius iš užsienio - tai padėtų siekti geresnių rezultatų, motyvuotų lygiuotis į kitų šalių profesionalius sportininkus.

Šiuo metu analizuojame žiemos sportu užsiimančių vaikų sąrašą, jų galimybes ir perspektyvas, taip pat vertiname Lietuvos bei užsienio pavyzdžius dėl panašių sporto klasių formavimo bei rekomendacijas, nuo kokio amžiaus vaikai turėtų pradėti treniruotis ir ruoštis profesionalioms varžyboms.

Norime sukurti ilgalaikį projektą, kur jaunieji žiemos sporto talentai būtų ugdomi nenutrūkstamai. Jei vaikai galės gyventi ir mokytis Druskininkuose, kasdien turės profesionalias treniruotes, jų rezultatai bus žymiai aukštesni.

Tikiuosi, kad bendromis pastangomis per kelerius artimiausius metus pavyks įgyvendinti šią idėją“, – socialiniame tinkle pranešė meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite