Angle down Atgal

Druskininkų meras: „Nemunas“ prisikels naujam gyvenimui

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas socialiniame tinkle „Facebook“ dalijasi geromis žiniomis – buvusi sanatorija „Nemunas“ atgims nauju pavidalu.

„Vasarą pranešiau, kad pagaliau didžiausias ir opiausias mūsų miesto objektas – buvusi sanatorija „Nemunas“ pagaliau parduotas.

Praėjusią savaitę susitikome su naujaisiais savininkais, kurie pristatė pradinę „Nemuno“ projekto viziją, galimas idėjas ir sprendinius.

Pasakysiu atvirai, nudžiugino jų atsakingas požiūris į objekto svarbą mūsų kurortui. Didelę patirtį turinti įmonė CITUS planuoja vystyti daugiafunkcinį projektą: apartamentus gyvenimui su rekreacinėmis, poilsio paslaugomis, viešbučiu, erdvėmis komercijai, darbui ir pan.

Matosi, kad skiriama daug dėmesio projekto vizijai ir koncepcijai, bus siekama įveiklinti ir lankytojams atverti ne tik „Nemuno“ sklypo teritoriją, bet ir pirmą aukštą bei stogo terasas. Įmonės atstovai jau dabar kviečia prisijungti verslo atstovus ir įsikurti būsimose šiuolaikiškose komercijos erdvėse.

Džiaugiuosi, kad šis objektas papuolė į patikimas rankas ir atgims naujam gyvenimui, įveiklins objektą, kuris taps modernia daugiafunkcine erdve. Šiuo metu savininkai intensyviai kuria galimas funkcijas ir erdves su itin stipria studija „Archas“, analizuoja galimus architektūrinius sprendinius, kad šis objektas puoštų miestą.

Vienas iš aptartų variantų, kad buvusios sanatorijos fasadinės plokštumos įkūnys visiems gerai pažįstamus vaizdinius.

Kol kas įvyko tik pirmasis susitikimas su savivaldybe, kuriame pateikė pradinį, „juodraštinį“ projekto įsivaizdavimą, galimas idėjos gaires. Kartu ieškosime geriausių sprendinių, o juos radę būtinai pasidalysime su visuomene“, – pranešė meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite