Angle down Atgal

Druskininkų keltuvai pajudėjo, keleiviai saugiai išlaipinti

Šeštadienio pavakare Druskininkuose su keleiviais viduje buvo sugedęs keltuvas.

Vienintelis Lietuvoje keleivinis lyninis keltuvas „Lynų kelias“, jungiantis Druskininkų vandens parką ir „Snow Areną“, sugedo apie 15.35 val., pranešė jį valdanti bendrovė „Kautra“.

Dėl gedimo keltuvas buvo sustabdytas, tuo metu keturiose jo kabinose buvo apie 30 keleivių, BNS sakė „Lynų kelio“ direktorius Gintautas Pakusas.

„Buvo ir vaikų, buvo grupė iš Lenkijos, svečių iš Baltarusijos, tiesiog kurorto poilsiautojai. Tikrai viską padarysime, kad tie žmonės rytoj šypsotųsi“, – sakė jis.

Pirminiais duomenimis, buvo sugedusi keltuvo pavara.

„Sustojo visos keturios kabinos, kadangi yra mechaninis pavaros gedimas. (...) Kaip lifte, važiuoji, važiuoji ir sustoji tarp ketvirto ir penkto aukšto, tuomet turi laukti, kol suremontuos ir atidarys duris. Tokia situacija buvo“, – pasakojo „Lynų kelio“ direktorius.

Anot pranešimo, žmonių gyvybei pavojus nebuvo kilęs, apie įvykį buvo informuotos visos pagalbos tarnybos. Buvo atvykę gelbėtojai, budėjo medikai.

„Suprantame, kad žmonės pakliuvo į stresinę situaciją, ir labai dėl to apgailestaujame, bet kaip minėjau, pavojaus gyvybėms nekilo. Dar kartą atsiprašome visų keleivių, patyrusių nemalonumus”, – sakė G. Pakusas.

Apie 18.15 val. keltuvai pajudėjo ir visi keleiviai saugiai buvo išlaipinti.

Juos apžiūrėjo medikai. Pasak G. Pakuso, keletui dėl streso buvo pakilęs kraujospūdis.

„Lynų kelio“ vadovas kol kas negalėjo pasakyti, kada keltuvas atnaujins darbą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Reklama: https://www.svytejimas.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite