Droviausi ir drąsiausi zodiako ženklai: kuris iš jų esate jūs?

Vilnius
Pexels.com nuotr.
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Pripažinkime, ne visiems paprasta kalbėti viešai, susirasti naujų draugų, vadovauti, ar užimti lyderio poziciją. Kai kurie žmonės prigimties yra intravertai. Jiems nėra lengva būti dėmesio centre, kur kas geriau jie jaučiasi stebėtojo pozicijoje. Tad kurį zodiako ženklą galima laikyti drovuoliu? O kuriam drovumas visiškai nebūdingas?

Droviausi zodiako ženklai linkę užsidaryti savyje

Skirstant zodiako ženklus pagal baimes, ko gero pirmąją vietą užimtų Mergelė. Šio ženklo atstovai gana santūrūs, mėgsta likti nuošalyje. Tai gana uždaro tipo žmonės, kurie labiau linkę viską laikyti savyje.

Pasak astrologų, gana drovūs yra ir Vandens ženklai – Vėžys, Skorpionas ir Žuvys. Jų lengvai neprakalbinsi. Vandens ženklai labai emocingi, jie daugiau dėmesio skiria ne žodžiams, o veiksmams. Kalbėti jie linkę tik tada, kai pasitiki savo žiniomis, o atviraus tik su tais žmonėmis, kurie yra nusipelnę jų pasitikėjimo.

Drąsiausi zodiako ženklai komunikabilūs ir atviri

Kol vieni mėgsta tylą, kiti atvirai reiškia savo mintis kitų žmonių akivaizdoje. Drovumo pas juos nė su žiburiu nerasi! Sakoma, kad jie yra bendraujantys, atviri, iniciatyvūs. Jie iš tikrųjų yra puikūs ekstravertai. Kas jie?

Drąsiausiems zodiako ženklams galima priskirti Liūtą ir Dvynį. Jie mėgsta dėmesį, jaučiasi pakylėtai, kai visų akys yra nukreiptos į juos. Liūtai labai savimi pasitiki, jiems patinka, kai kiti jais žavisi. Dvynių ženklo atstovai – komunikabilūs ir atlapaširdžiai, su jais lengva bendrauti. Liūto ir Dvynio atstovai dažnai pirmi pradeda pokalbį, jiems nesunku užkalbinti kitą.

Gana drąsūs yra ir Šauliai. Jų įrankis – žodis, todėl šio ženklo atstovams gana paprasta užmegzti pokalbį, susirasti bendraminčių. Kaip ir kiti Ugnies ženklo atstovai, Šaulys yra gana įvairiapusiškas, linksmas ir įkvepiantis. Jis visada pasirengęs užmegzti ryšius su naujais žmonėmis. Jam patinka keliauti ir šnekučiuotis. Tai jis priima kaip būdą atrasti naujų mąstymo būdų ir pamaitinti žinių troškimą.