Draugiškose rungtynėse „Riteriai“ nugalėjo „Nevėžį“

Vilnius
pixabay.com nuotr.
Reporteris Ugnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vilniaus „Sportimos“ manieže vykusiose draugiškose rungtynėse sostinės „Riteriai“ 2:1 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. Po įvartį nugalėtojams pelnė Donatas Kazlauskas bei Ernestas Stočkūnas. Be to, D. Kazlauskas dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Pirmąsyk su nauju pavadinimu žaidę „Riteriai“ savo sudėtyje dėl sveikatos problemų neturėjo Justino Januševskio ir Vytauto Lukšos, užtat pagrindinėje sudėtyje pirmąkart pasirodė Artūras Dolžnikovas, o į vidurio gynėjo poziciją buvo pastūmtas Valentinas Jeriomenka.

Dvikova prasidėjo aikštės šeimininkų atakomis. Skirtingai, nei daugelyje rungtynių, žaidimas „Riteriams“ nesiklijavo, tačiau progų komanda sukūrė daugiausiai per visą parengiamąjį laikotarpį. Pirmasis rimtas epizodas prie „Nevėžio“ vartų virto įvarčiu.

Mindaugas Grigaravičius puikiai pamatė D. Kazlauską, kuriam tiksliai perdavė kamuolį. Rezultatyviausias praėjusio sezono riteris „spurtavo“ nuo aikštės vidurio, o netrukus ir atidarė rungtynių sąskaitą.

Netrukus tas pats D. Kazlauskas galėjo pasižymėt ir darsyk, tačiau uždirbęs vienuolikos metrų baudinį, jo nesugebėjo realizuoti. Per pirmąjį kėlinį „Riteriai“ turėjo dar mažiausiai dvi šimtaprocentines progas, tačiau fantastiškai „Nevėžį“ gelbėjo jų vartininkas.

Po pertraukos pakeitus visus vienuolika žaidėjų, vaizdas aikštėje beveik nepasikeitė. Ir toliau aikštės šeimininkai dirigavo žaidimui, o po vieno išpuolio klastingu ir labai gražiu smūgiu į tolimąjį kampą E. Stočkūnas skirtumą padvigubino.

„Nevėžis“ skirtumą sušvelnino, „Riteriai“ turėjo dar kelias puikias progas jį padidinti, tačiau rungtynės baigėsi minimalia pergale 2:1.

Kitas rungtynes „Riteriai“ šeštadienį Jelgavoje (Latvija) žais su šio miesto komanda.