Angle down Atgal

Draudžiamų daiktų platinimu kaliniams įtariami du įkalinimo įstaigų pareigūnai

Draudžiamų daiktų platinimu kaliniams įtariami du Šiaulių tardymo izoliatoriaus ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai.

Kalėjimų departamentas ketvirtadienį pranešė, kad trečiadienį buvo sulaikytas ir nuo tarnybos nušalintas Šiaulių įkalinimo įstaigos Saugumo valdymo skyriaus jaunesnįjį specialistą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo ir neteisėto disponavimo tam tikromis dopingo medžiagų kontrolės įstatyme nurodytomis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Kalėjimų departamentas teigia kratų ir kitų ikiteisminio tyrimo veiksmų metu rasti ir paimti, įtariama, įvairių rūšių anaboliniai, androgeniniai steroidai, taip pat ryšio priemonės, laikmenos ir galimai nusikalstamu būdu gauti pinigai.

„Turimais duomenimis, paimtų draudžiamų daiktų vertė pataisos įstaigoje būtų padidėjusi dešimteriopai“, – rašoma pranešime.

Jame taip pat teigiama, kad įtariamas nusikaltimas atskleistas ir su Šiaulių apskrities policijos pagalba, tyrimą kontroliuoja Šiaulių apygardos prokuratūra.

Tuo metu Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje ketvirtadienį, vykdant įeinančiųjų patikrą, Saugumo valdymo skyriaus jaunesniojo specialisto drabužiuose rasta 11 SIM kortelių, 20 vienetų įkroviklių adapterių, laisvų rankų įranga, keturi mobiliojo ryšio telefonai.

Kalėjimų departamento teigimu, devynerius metus įstaigoje dirbantis pareigūnas nušalintas nuo tarnybos, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.

„Kalėjimų departamento vadovybė netoleruoja pataisos pareigūno vardą diskredituojančių veiksmų, todėl prevencinis darbas, siekiant užtikrinti, jog bausmių vykdymo sistemoje dirbtų sąžiningi, kolegų ir visuomenės pasitikėjimo verti pareigūnai bus tęsiamas“, – teigiama pranešime.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite