Sportas2018 m. Vasario 18 d. 16:28

Dramatiškas rungtynes laimėjusiems „Lietkabelio“ krepšininkams - Karaliaus Mindaugo taurės turnyro bronza

29430

SIL-Karaliaus Mindaugo taurės krepšinio turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos sekmadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda po atkaklios kovos 81:78 (18:20, 21:14, 24:13, 18:31) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Įpusėjus rungtynėms, „Lietkabelis“ pirmavo 39:34, o po trijų kėlinių - jau 63:47. Kovingumą pademonstravę „Dzūkijos“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą 75:75. Likus žaisti mažiau nei 10 sek., rezultatas vėl buvo lygus 78:78. Tuomet „Lietkabelio“ legionierius Dominikas Mavra dvitaškiu išvedė Panevėžio ekipą į priekį, o paskutinė „Dzūkijos“ ataka buvo nesėkminga.

„Lietkabeliui“ 20 taškų pelnė Lukas Aukštikalnis, 12 - Kšištofas Lavrinovičius, po 11 - D. Mavra bei Vaidas Čepukaitis.

„Dzūkijos“ komandoje 15 taškų surinko Parrishas Petty'is, 14 - Paulius Danisevičius, 12 - Anatolijus Kaširovas, 10 - Gediminas Navickas.

Už trečiąją vietą „Lietkabeliui“ atiteko 15 tūkst. eurų, o „Dzūkija“ tenkinsis 10 tūkst. eurų čekiu.

Turnyro finale žais Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos.