Angle down Atgal

Drama socialiniuose tinkluose: internautai teigia, kad „influencerė“ K. Meschino įsivėlė į meilės trikampį

Penktadienį viena įtakingiausių jaunosios kartos nuomonės formuotojų Lietuvoje Karolina Meschino netikėtai „užšaldė“ savo paskyrą socialiniame tinkle Instagram.

Naujienų portalui Žmonės.lt žinoma mergina atskleidė, kad pavargo ir nori pailsėti nuo socialinių tinklų, o kada grįš prie įprastinės veiklos teigė dar nežinanti.

Tačiau internete netruko pasklisti prielaidos dėl kiek kitokios šio Karolinos poelgio priežasties.

Grupės „Flying Soucer Gang" fanų puslapyje pasirodė netikėtas pranešimas, kuriame Karolina kaltinama apgaudinėjusi savo buvusį vaikiną Remigijų Daškevičių.

Internautai teigia, kad mergina išdavė R. Daškevičių su jo kolega ir geriausiu draugu - Dominyku Ježeriu, geriau žinomu kaip OG Version.

„Galėčiau parašyti visą litaniją apie tai, bet užteks ir kelių sakinių. Niekada nemaniau kad reikės kelti tokį postą, bet...
Nežinau ar žinote ar ne, bet Karolina Meschino išskyrė grupę ir OG Version jau nebėra jos narys. Meschino, draugaudama su Remiu, melavo ir apgaudinėjo jo šeimą ir jau nuo vasaros galo buvo su OG, kurį vienintelį Remis laikė savo geriausiu draugu.
Net neturiu žodžių apie visą tai, tiesiog jaučiu begalinį nusivylimą tiek Meschino, tiek OG. Remis to nenusipelnė. Negaliu patikėti kad jie abu taip galėjo jį įskaudinti.
OG Version nebėra su FSG, todėl nuo dabar čia kelsiu tik tai, kas susije su nerealiausiais FSG!" - rašoma grupės fanų puslapyje.

Tiesa, kol kas nei viena galimo meilės trikampio pusė šios informacijos ne paneigė, nei patvirtino. Tačiau R. Daškevičiaus brolis Germanas Daškevičius pasidalijo šiuo įrašu savo Instagram paskyroje.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite