Angle down Atgal

Drama Mažeikių rajone – prie degančio namo ginkluotas vyras apšaudė policijos pareigūnus

Penktadienį Bendrajam pagalbos centrui pranešta apie Mažeikių rajone, Birbiliškės kaime, Savarinos gatvėje kilusį gaisrą. Tarnybos buvo informuotos, kad įvykio vietoje yra ginkluotas žmogus. Į įvykio vietą atvykusius polcijos pareigūnus vyras pasitiko šūviais.

Tarnybos metu sunkiai sužaloti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Tikrindami gautą informaciją apie Birbiliškės kaime smurtaujantį vyrą į jo namus atvykusius patrulius įtariamasis pasitiko šūviais. Pareigūnų sužalojimų pobūdis dar tikslinamas.

Įtariamasis (gimęs 1968 m.) galimai pasišalino į šalia esantį mišką. Vyras gali būti ginkluotas, todėl gyventojai, pamatę šį asmenį, raginami prie jo nesiartinti ir kuo skubiau informuoti policiją.

Įvestas specialus planas, į įvykio vitą išsiųstos gausios Telšių, Klaipėdos ir Šiaulių apskrities pareigūnų pajėgos, policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai.

Į vykio vietą išvyko ir policijos generalinis komisaras. Į Birbiliškės kaimą taip pat išvyko ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, informuoja ministrės patarėja.

Šaudymu Mažeikių rajone įtariamas vyras, Lietuvos policijos nuotr.
Šaudymu Mažeikių rajone įtariamas vyras, Lietuvos policijos nuotr.

Pirminis pranešimas dėl kaime degančio namo ir ginkluoto žmogaus gautas 10.28 valandą, informuoja Bendrasis pagalbos centras.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė BNS sakė, kad degantis medinis namas šiuo metu yra gesinamas trijų autocisternų.

Telšių apskrities policijos atstovė Greta Frajerytė BNS sakė, kad pareigūnai tebedirba įvykio vietoje ir detalesnės informacijos apie įvykį kol kas neturi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite