Dovilė Rimkutė – Europos jaunių čempionė!

Kaunas
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Puikios naujienos sekmadienio vakarą pasiekė iš Vokietijos miesto Eseno. Ten vyko Europos jaunių irklavimo čempionatas, kuriame startavo ir trys mūsų rajono sporto mokyklos trenerių Editos ir Antano Lavickų auklėtiniai – Titas Mašanauskas, Justas Kuskevičius ir Dovilė Rimkutė. Visi jie yra iš Kauno rajono.

Lietuvos merginos – yrininkė Dovilė Rimkutė ir Ugnė Juzėnaitė (Kaunas) – merginų dviviečių porinių (JW2x) valčių klasėje buvo nepralenkiamos.

Antrus metus irkluojančios kartu, finale A jos aplenkė visas varžoves ir tapo Europos čempionėmis. Jų laikas 2000 m distancijoje – 7:07,41. Antros liko Italijos irkluotojos (7:08,52), trečią vietą iškovojo Vokietijos atstovės (7:10,19).

Dovilė gimusi Vilkijoje, ten pragyveno 13 metų, vėliau persikėlė į Domeikavą ir mokėsi Domeikavos gimnazijoje. Dabar, kad sportuoti būtų patogiau, jau antrus metus mokosi Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje.

Sėkmingai startavo ir Titas Mašanauskas. Dviviečių porinių valčių klasėje (JM2x) jis pateko į finalą A ir užėmė šeštą vietą. Titas yra kilęs iš Zapyškio, kur ir gyvena. Justas Kuskevičius keturviečių porinių valčių klasėje pateko į finalą B, jame iškovojo 2-ą vietą, o galutinę – 8-tą. Justas mokosi Babtų gimnazijoje, gyvena Panevėžiuke.

Didžiuojamės sportininkų pasiektais rezultatais ir lauksime pasaulio jaunių čempionato, kuris rugpjūčio mėn. viduryje vyks Japonijos sostinėje Tokijyje, Olimpiniame irklavimo kanale.