Angle down Atgal

Dovanų – koncertas

Balandžio 19 dieną Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinio ugdymo „Ežiukų“ grupės ansamblis „Mažieji žiburiukai“ padovanojo Marijampolės krašto samariečių bendrijai koncertą „Belaukiant Velykų“.

Linksmu, nuotaikingu pasirodymu vaikai pradžiugino susirinkusius Samariečių bendrijos narius ir į renginį atvykusius svečius. Ugdytiniai raiškiu žodžiu, šokiu, daina pasakojo apie sugrįžusį pavasarį ir gražiausią, šilčiausią, jaukiausią šventę Velykas.

Turėjome galimybę ne tik koncertuoti kitoje vaikams dar nepažįstamoje erdvėje, patirti daug džiugių emocijų, bet ir pajusti gerumą, dalijimosi svarbą mūsų visuomenėje. Gerumas – tai kalba, kuria galime susikalbėti visi. Vaikai išgirdo daug šiltų žodžių, kad kiekvienas žmogus yra labai svarbus ir neturi būti pamirštas, jei jam šiandien sekasi sunkiau, galbūt stokoja ar gyvena nepritekliuje.

Po koncerto vaikams UAB „Mantingos“ atstovai linkėjo kūrybingų, sėkmingų, džiugių pasirodymų, gražaus ir prasmingo laiko su artimaisiais, padovanojo po didžiulį krepšį gardžiausių savo produkcijos gaminių. Dar grįždami vaikai savo iniciatyva pažadėjo lauktuvėmis pasidalinti su grupės draugais. Geras pavyzdys – tai geriausia pamoka.

Biruta KIMLERIENĖ,

Karolina LENKAITIENĖ,

mokytojos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite