Angle down Atgal

Dovanos iš Šiaulių: puošnūs suvenyrai ir šiauliečio marškinėliai

Jei dar ieškote dovanos, kurią kažkas ras Kalėdų rytą po egle, užsukite į Šiaulių turizmo informacijos centrą, jūsų laukiame ir savaitgaliais. Kodėl verta užsukti?

Penkios rimtos priežastys:

  1. Didžiausias suvenyrų pasirinkimas mieste. Nuo magnetukų iki rankšluosčių, kalėdinių papuošimų, nuotraukų albumų. O gal kažką pradžiuginsite tiesiog atviruku su miestų vaizdais. Savo atsargas papildėme ir kalėdiškais gaminiais su gintaru.
  2. Į svečius atvyksta draugai iš užsienio, o gal seniai Lietuvoje buvę giminės? Užsukite pas mus ir čia rasite įvairiausių leidinių, kur ir ką pamatyti mūsų šalyje.
  3. Padarykite staigmeną ir užregistruokite draugą į ekskursiją ar orientacinį žygį. Ne tik aktyviai praleisite laiką, bet ir sužinosite ko negirdėję apie Šiaulius.
  4. Jei jaučiatės tikrais šiauliečiais – jūsų laukia specialūs šiauliečio marškinėliai ar džemperiai, kepuraitės. Galite rinktis iš kelių spalvų, turime dydžių. Kam vilkėti Čikagą, jei širdyje Šiauliai?
  5. Planuojate klasės susitikimą ar šeimos šventę ir norite parodyti Šiaulius? Užsisakykite teminę ekskursiją su profesionaliais gidais. Pavargsite sėdėti prie stalo, tad gal pasigrožėkite pasipuošusiu miestu ir jį atraskite iš naujo!
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite