Angle down Atgal

Dovanos iš Šiaulių: margi suvenyrai ir šiauliečio marškinėliai

Jei dar ieškote dovanos, kurią kažkas ras Kalėdų rytą po egle, užsukite į Šiaulių turizmo informacijos centrą. Kodėl? Štai jums penkios priežastys.

  1. Didžiausias suvenyrų pasirinkimas. Nuo magnetukų iki rankšluosčių, kalėdinių papuošimų, fotoalbumų su Lietuvos nuotraukomis. O gal kažką pradžiuginsite tiesiog atviruku su miestų vaizdais. Savo atsargas papildėme ir kalėdiškais gaminiais su gintaru.
  2. Į svečius atvyksta draugai iš užsienio, o gal seniai Lietuvoje buvę giminės? Užsukite pas mus ir čia rasite įvairiausių leidinių, kur ir ką pamatyti mūsų šalyje.
  3. Padarykite staigmeną ir užregistruokite draugą į ekskursiją ar orientavimosi žygį. Ne tik aktyviai praleisite laiką, bet ir sužinosite ko negirdėję apie Šiaulius.
  4. Jei jaučiatės tikrais šiauliečiais – jūsų laukia specialūs šiauliečio marškinėliai. Juodi marškinėliai su naujuoju Šiaulių logotipu – tikriems šiauliečiams. Kam vilkėti Čikagą, jei širdyje Šiauliai.
  5. Galbūt draugai kolekcionuoja lipdukus? Centras išleido specialius, Geležinės lapės 10-ajam gimtadieniui skirtus, lipdukus. Pasipuoškite jais ir patys, mat lipdukai dalijami nemokamai!
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite