Angle down Atgal

Dosniausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Dosnumas – viena tų savybių, kurios rinkdamasi partnerį pageidauja kone kiekviena moteris. Vis dėlto, šis charakterio bruožas būdingas anaiptol ne kiekvienam stipriosios lyties atstovui, todėl pasidomėkime, kurių Zodiako ženklų vyrus astrologai įvardija kaip pačius dosniausius.

Avinas

Nors Avinas iš pirmo žvilgsnio atrodo draugiškas, atviras ir dosnus, tačiau šio Zodiako ženklo atstovai nėra tokie mieli kaip gali pasirodyti. Avinai yra tikri darboholikai, todėl jų antrosios pusės neretai skundžiasi dėmesio trūkumu. Nors šio Zodiako ženklo atstovai labai vertina namų jaukumą, tačiau dažniausiai nė nepajudina piršto bandydami tai sukurti. Ginčytis su Avinu dažniausiai yra beprasmiška: jei vestuvių metinių proga jis pamirštų nupirkti gėlių, Avinas rastų bent tūkstantį (įtikinamų!) pasiteisinimų.

Jautis

Jautis yra linkęs vadovautis šaltu protu, todėl jam tikrai nėra būdingas besaikis išlaidavimas. Savo partnerę šio Zodiako ženklo atstovai tikrai palepins skaniais pietumis ar gardžia rytine kava, tačiau iš Jaučio nereikėtų tikėtis komplimentų lavinos ir tarsi iš gausybės rago krentančių dovanų. Jaučiai visada stengiasi dėl savo šeimos: jei tektų pajusti pinigų stygių, šio ženklo atstovas pasistengs susirasti papildomą darbą.

Dvyniai

Dvyniai yra labai permainingi ir nepastovūs: vieną dieną jie negaili nei gėlių, nei švelnių žodelių, o kitą dieną jie tampa užsisklendę ir šalti. Suprasti šio Zodiako ženklo atstovus tikrai nėra paprasta, be to, jų pažadais dažniausiai neverta tikėti. Taigi, belieka mėgautis „geromis“ Dvynių dienomis... Nesitikėkite, kad Dvyniai ištesės visus duotus pažadus, nes priešingu atveju gali tekti skaudžiai nusivilti.

Vėžys

Vėžio ženklo vyrai yra labai rūpestingi, atsakingi ir dosnūs. Tai – idealus partneris tai moteriai, kuri svajoja apie tvirtą santuoką iki gyvenimo pabaigos. Vėžys labai vertina savo šeimą, todėl dėl jos gali padaryti bet ką. Šio ženklo atstovas savo partnerei nieko negaili: jis gali už paskutinius pinigus nupirkti jai gėlių, ir dėl to tikrai nesigrauš.

Liūtas

Liūtas labai mėgsta dėmesį ir pagyras. Jei šio ženklo atstovui nepagailėsite malonių žodelių, galite net neabejoti, kad jis apipils jus dovanomis. Vis dėlto, svarbu suprasti, kad Liūtui pagyros bus reikalingos visą jo gyvenimą: jei jums sunku sakyti komplimentus, tikėtina, kad labai greitai teks pasukti skirtingais keliais.

Mergelė

Mergelės ženklo vyrai yra racionalūs ir gebantys bet kokioje situacijoje išsaugoti šaltą protą. Net ir smarkiai susižavėjęs priešingos lyties atstove šio ženklo vyras neskuba dovanoti gėlių ar pirkti brangių dovanų. Labiausiai tikėtina, kad Mergelės ženklo vyras dovanas įteiks tik tam tikromis svarbiomis progomis, tačiau galite net neabejoti, kad Mergelės ženklo atstovas nepamirš svarbių datų. Įdomu ir tai, kad Mergelės ženklo vyrai labai vertina buitinę šeimyninio gyvenimo pusę: jei namai taps nejaukūs, tikėtina, kad išgaruos ir Mergelės jausmai.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo vyrai gali atrodyti tikri pasakų princai: santykių pradžioje jie negaili nei gražių žodžių, nei dovanų. Vis dėlto, ilgainiui šio ženklo atstovai savo partnerę ima lepinti vis rečiau ir rečiau, kol galiausiai apie tai apskritai pamiršta. Svarstyklių ženklo vyrai yra linkę duoti tokius pažadus, kurių vėliau neįstengia ištesėti, tačiau jie dėl to per daug nesigraužia.

Skorpionas

Skorpionas pasižymi itin tvirtu charakteriu: net ir įsimylėjęs jis lieka ištikimas savo vertybėms ir įsitikinimams. Šio ženklo atstovai labai vertina ištikimybę, todėl išdavystės jie niekada neatleistų (Skorpionai nuoskaudas laiko labai ilgai...) Nors Skorpionai savo partneres lepina ganėtinai retai, tačiau jų staigmenos visada yra tiesiog atimančios žadą.

Šaulys

Sužavėti Šaulio ženklo atstovą yra daug sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vis dėlto, jei pavyktų užkariauti šio kietuolio širdį, galite net neabejoti, kad jis negailės nei savo dėmesio, nei dovanų. Kartais Šaulio ženklo atstovus pagauna azartas kaip reikiant paišlaidauti ir tada Šaulio išrinktoji galite tikėtis tikrai įspūdingų dovanų.

Ožiaragis

Dėl mylimos moters Ožiaragio ženklo atstovai yra pasiryžę padaryti viską: jei reikės, jie tikrai atiduos paskutines savo kelnes. Ožiaragį žavi kuklios ir švelnios moterys, tad tuomet, jei imsite iš jo kažko reikalauti, tikėtina, kad paprasčiausiai jį atstumsite. Šio ženklo atstovai nori jausti, kad patys kontroliuoja situaciją, todėl dovanų iš jo galima tikėtis tik tada, kai jis pats to norės.

Vandenis

Vandenis yra labai taktiškas džentelmenas. Šio Zodiako ženklo atstovai puikiai supranta moteris, todėl žino, kas gali pakelti dailiosios lyties atstovės nuotaiką. Vandeniai yra vieni dosniausių vyrų – jie mėgsta be jokios progos dovanoti gėles, o per šventes dovanų pirkimui jie negaili net ir viso savo atlyginimo.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovas yra tikras romantikas, kuris nuolatos suka galvą, kaip nudžiuginti savo partnerę. Jam nereikia jokios progos, kad savo mylimą moterį galėtų palepinti dovanomis, todėl šio ženklo atstovus galima laikyti vienais dosniausių.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite