Angle down Atgal

Domina sodyba vestuvėms? Štai į ką privalu atkreipti dėmesį

Kur švęsti vestuves? Šis klausimas – ne tik malonus, bet ir keliantis šiek tiek rūpesčių, reikalaujantis aiškaus žvilgsnio ir, kartais priverčiantis abejoti ar net leistis į labai ilgas diskusijas su antrąja puse. Vistik, po ilgų svarstymų, pliusų bei minusų rinkimo, nemaža dalis porų nusprendžia savo šventę atšvęsti sodyboje.

Taigi, jei jus domina sodyba vestuvėms, tai renkantis, reikėtų įvertinti keletą svarbių dalykų. Įdomu tai, kad nemaža dalis porų daro klaidą: pirmiausia išsirenka sodybą, kuri jiems patinka dėl savo aplinkos ir tik vėliau imasi sudaryti svečių sąrašą. Taigi, neretai paaiškėja, kad sodyba tiesiog negali sutalpinti tiek svečių arba priešingai – yra pernelyg erdvi. Taigi, siekiant išvengti toki scenarijaus, reikėtų taikyti šiek tiek kitokį elgesio modelį: pirmiausia sudaryti svečių sąrašą ir tik po to ieškoti sodybos.

Sodybos paieškos

Jei planuojate iš tiesų triukšmingą šventę, su smagiais šokiais, įvairiomis pramogomis, žaidimais bei siurprizais, tokiu atveju, vertėtų teikti pirmenybę sodybai, kuri turi ne tik erdvią salę, bet ir vaizdo bei garso aparatūrą. Tokiu būdu išvengsite papildomų rūpesčių bei taupysite savo laiką.

Dar vienas svarbus akcentas – pirmenybę teikite tai sodybai, kurioje yra įrengta kokybiška bei šiuolaikiška kondicionavimo sistema. Būtent ji sukurs palankų mikroklimatą, o jis – iš tiesų labai svarbus, siekiant užtikrinti puikią svečių savijautą visos šventės metu.

Žinoma, ne ką mažiau yra svarbus ir atstumas. Jei sodyba yra įsikūrusi ypač toli nuo jūsų bei daugelio šventės svečių gyvenamosios vietos, tokiu atveju, galbūt reikėtų pagalvoti ir apie pervežimo sprendimus, kurie leistų jūsų svečiams išvengti papildomų rūpesčių bei taupyti laiką.

Ne ką mažiau svarbus yra ir estetinis vaizdas – rinkitės tokią sodybą, kuri tikrai išpildyti visus jūsų estetinius lūkesčius. Ar sodybai netrūksta prabangos ir elegancijos? Ar jums patinka jos stilius bei dekoro elementai? Ar bus galimybė atsivežti savo dekoracijas? Ar netoliese yra gražių vietų, kurias būtų įtraukti į fotosesijų planus? Atminkite, renkantis sodybą, šie klausimai yra taip pat ne mažiau svarbūs.

Taigi, siekiant išsirinkti idealiai tinkančią sodybą, būtina rasti atsakymus į visus išvardintus klausimus. Na, o pabaigai belieka tik pridurti – nenusiminkite, jei idealios sodybos paieškos šiek tiek užtruks. Praktika rodo, kad labai dažnai poros turi susipažinti bei įvertinti bent keliolika sodybų, kad rastų tą vienintelę, kuri idealiai atitinka visus jų lūkesčius. Tad, būkite kantrūs ir optimistiški.

REKLAMA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite