Angle down Atgal

Diskutuota apie UAB „Druskininkų butų ūkis“ darbo procesų modernizavimą

Šią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai susitiko su UAB „Druskininkų butų ūkis“ atstovais ir aptarė galimybes modernizuoti bendrovės darbo procesus tam, kad gyventojai paslaugas gautų operatyviau ir patogiau, o aktuali informacija juos pasiektų greičiau.

Balandžio pabaigoje nepriklausomi ekspertai, įvertino bendrovės veiklą ir pristatė bendrovės darbo rezultatus, pateikė rekomendacijas dėl darbo efektyvinimo. UAB „Druskininkų butų ūkis“ ir Savivaldybės administracijos specialistai buvo nuvykę į Ukmergę, kur sėmėsi gerosios patirties procesų skaitmenizavimo srityje ir susitikimo metu pristatė tuos procesus, kuriuos būtų galima įgyvendinti UAB „Druskininkų butų ūkis“ veikloje.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas pasitarimo metu akcentavo, kad procesų kompiuterizavimas ir naujų technologijų diegimas yra būtinas siekiant taupyti ir bendrovės, ir gyventojų laiką bei užtikrinti paslaugų kokybę. „Svarbiausia diegiant naujas programas užtikrinti jų praktiškumą, patogumą ir efektyvumą“, – sakė R. Malinauskas.

UAB „Druskininkų butų ūkis“ vadovė Vlada Prunskienė sakė, kad bendrovė planuoja gyventojus aptarnauti „vieno langelio“ principu, taip pat galvojama įdiegti naują telefoninių skambučių sistemą, kuri leistų operatyviai skirstyti įeinančių skambučių srautus, padėtų kaupti statistiką, vykdytų pokalbių įrašymą.

Susitikimo metu taip pat aptarti bendruomenei reikšmingi renovacijos, daugiabučių namų administravimo ir priežiūros klausimai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite