Angle down Atgal

Diskusija su "valdžia"

Šiauliečio nuomonė apie seimo nario Valerijaus Simulik viešą kvietimą diskutuoti, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

1. Savo užsakytuose straipsniuose Valerijus Simulik guodžiasi, kokia sprangi jo, kaip Seimo nario ir kaip politiko, duona. Prisipažinsiu: dar nesu matęs anei girdėjęs nė vieno Seimo nario, kuris skųstųsi dėl sprangios Seimo nario duonos. Mane sugraudino Valerijaus Simulik „krokodilo ašaros“, todėl su draugais esame pasiruošę dirbti ne tik dieną, bet ir naktį, kad į valstybės biudžetą sumokėtume dar daugiau mokesčių ir kad pagardintume tą sprangią Valerijaus Simulik duoną. Pasistengsime aprūpinti Seimo narį Valerijų Simulik ne tik sprangia duona, bet ir sviestu, rūkyta dešra, tyriausiu alyvuogių aliejumi, šviežiomis daržovėmis ir paukščių pienu. Tik prašyčiau pateikti sąrašą, ką Jūs ten labiausiai mėgstate?

2. Gerbiamas Valerijau Simulik, savo užsakytame straipsnyje Jūs teigiate, jog artėjančiuose rinkimuose sieksite Šiaulių miesto mero posto. Mano asmenine nuomone, Jūs dirbate blogai ir nesate vertas tapti Šiaulių miesto meru. Geriau sėdėkite ten, Vilniuje, o sviesto iš kaimo mes Jums atsiųsime.

3. Savo užsakytame straipsnyje Valerijus Simulik rašo apie puikią galimybę išsakyti savo nuomonę interneto socialiniuose tinkluose ir visus kviečia diskutuoti. Deja, socialiniame tinkle diskutuoti su Jumis neįmanoma, nes prieš tai reikia atsiklaupti ant kelių ir pasiprašyti, kad Jūs priimtumėte į savo draugų ratą. Be to, socialiniame tinkle Jūs pats ir ribojate pasisakymų bei diskusijos su Jumis galimybę įvairiais blokais ir apribojimais. O kas, jeigu aš nenoriu būti Jūsų draugu? Kaip man Jums socialiniame tinkle pasakyti, ką aš apie Jus manau? Kiti politikai rinkėjų nuomonėms ir diskusijoms tokių apribojimų netaiko.

4. Savo užsakytame straipsnyje Valerijus Simulik išvadino troliais tuos, kurie drįsta išsakyti kritišką nuomonę jo atžvilgiu. Dėkoju, kad apibūdinote, kas yra tas pasakų herojus trolis. Primenu, kad pasakose yra ne tik troliai, pasakose taip pat yra piktieji raganiai. Jei kitokią nuomonę turintis žmogus yra trolis, tuomet gal Jūs esate piktasis raganius?

5. Užsakytame straipsnyje savo kritikus Jūs bandote įbauginti gąsdinimais, kad pasitelksite atitinkamas, tuo besirūpinančias institucijas ir teisėsaugą. Už ką tokie bauginimai? Ar jus įžeidė kitaip mąstančių žmonių skleidžiama informacija ir tai patvirtinantys faktai apie tai, kad STT klausėsi jūsų pokalbių korupcijos byloje, kurioje buvo nuteisti du Šiaulių miesto tarybos nariai? Ar Jus žeidžia piketuotojai, kurie per piketą išreiškė nepasitenkinimą Jūsų darbu dėl to, kad pasišalinote iš Seimo posėdžių salės, kai reikėjo balsuoti dėl buvusio Seimo nario M. Basčio mandato panaikinimo, kuris Konstitucinio teismo buvo pripažintas šiurkščiai sulaužęs Seimo nario priesaiką?

6. Ar Jums žinoma, kad pagal Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo 5 straipsnio 4 dalį kiekvienas asmuo turi teisę publikacijas ar programas skelbti savo pavarde, slapyvardžiu ar anonimiškai? Jei nežinoma – susipažinkite, o jei žinoma, tai nustokite visiems už išsakytą kitokią nuomonę grasinti „pareigūnais, teisėsauga, teismais“ ir susitaikykite su tuo, kad esate viešas asmuo ir sprangia Seimo nario duona. Kiekvieno piliečio pareiga yra viešinti kitų nedorų piliečių nedorą veiklą.

7. Savo užsakytame straipsnyje prisipažįstate, kad ruošiatės kandidatuoti į Šiaulių miesto mero postą. Toje pačioje pastraipoje bendrais bruožais apibūdinate save, savo darbo stilių, charakterį. Ar galima manyti, kad už Seimo nariui skiriamas kanceliarines lėšas perkatės reklamą spaudoje ir bandote formuoti visuomenės nuomonę apie save ateinančiuose savivaldybių rinkimuose? Ar Jūsų užsakytas straipsniai taip pat yra ir rinkiminė agitacija? Ar tai teisėta?

8. 2017 metais kaip Seimo narys išleidote daugiau kaip 4 500 (!!!) eurų savo veiklos viešinimui ir savo veiklą aukštinančių straipsnių pirkimui. Ar ne ironiška, jog mes mokame mokesčius tam, kad Jūs už mūsų sumokėtus mokesčius pirktumėte sau straipsnius ir juose mums „kabintumėte makaronus“?

9. Taip pat ironiška, kad straipsniuose ir viešojoje erdvėje Jūs visus kviečiate kritikuoti, reikšti nuomonę, diskutuoti, bet apsisukęs grasinate teismais, teisėsauga ir pareigūnais. Viskas aišku, kas Jūs per paukštis.

10. Ateityje prašau nebesidangstyti demokratija ir prašau nebeleisti dorų piliečių sumokėtų mokesčių pinigų savęs aukštinimui, prašau „persikelti“ į nemokamą socialinę erdvę, turėkite gėdos ir padorumo!


Pilietis šiaulietis Zakiras Medžidovas

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite