Angle down Atgal

Direktorius pritaria naujoms galimybėms

Mintis buvo kalbinti UAB  Naujosios Akmenės komunalininkas neseniai konkursą laimėjusį naująjį direktorių Rimvydą Žilaitį mokesčių surinkimo,  paslaugų teikimo klausimais. Pirminė informacija, kad įmonė mokesčių už kiemų priežiūrą surinkimu ir apskaitymu neužsiima – šie reikalai senokai perduoti UAB „Akmenės būstas“ kolektyvui – pakeitė pokalbio turinį.  Kalba pasisuko apie gyventojams ateityje galimas teikti paslaugas. Ir pasidalijimas nuomonėmis tema: „ar būtų galima tikėtis“ buvo produktyvus. Visus pasiūlymus vadovas priėmė teigiamai.

UAB Naujosios Akmenės komunalininkas teikia kelias svarbias paslaugas, kurias žino ir jomis naudojasi gyventojai. Tai šiukšlių surinkimas ir teritorijos, kiemų aplinkos priežiūra. Bet mokesčius už mums reikalingas paslaugas  – šiukšlių išvežimą – surenka ŠRAC- as, o už kiemų priežiūrą – UAB „Akmenės būstas“. Su mokesčių nemokančiais gyventojais „kariauja“ tos įmonės, kurios pinigus renka. Komunalininkai nuo pareiškimų teismams, raštų antstoliams atleisti.

Darbo šiai įmonei nepavydime – viskas, kas nenupjauta, nesušluota, neišvežta – dažniausiai komunalininkų atsakomybė. Ir kaskart norime vis daugiau paslaugų, kad ir papildomai mokamų…

Daugiau Roma Jonikienė trečiadienio, lapkričio 18 d. VIENYBĖJE.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite