Angle down Atgal

Direktorius – K. Babeckas, pavaduotoja – O. Bražinskaitė

Antrajame naujo šaukimo Kalvarijos savivaldybės tarybos posėdyje buvo apsvarstyti keli porinkiminiai, galima sakyti, organizaciniai klausimai.

Posėdžio pradžioje į Tarybą išrinktų politinių jėgų lyderiai paskelbė apie Taryboje suburtas frakcijas. Kaip informavo Darbo partijos Kalvarijos skyriaus pirmininkas Antanas Burinskas, Taryboje dirbs jo vadovaujama Darbo frakcija. Joje, be A. Burinsko, yra dar du nariai: Juozas Sinkevičius ir Renata Jarimavičienė.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Kalvarijos skyriaus lyderis Valdas Aleknavičius Tarybą informavo, kad joje suburta Jungtinė frakcija, kurioje, be V. Aleknavičiaus, dirbs į Tarybą išrinkti TS-LKD atstovai Vytenis Skilandis ir Juozas Švedas, taip pat Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kalvarijos skyriaus atstovai Taryboje Renata Venslovienė ir Tomas Vasiliauskas.

Be to, V. Aleknavičius informavo, kad Jungtinė ir Darbo partijos frakcijos savo veiklą Taryboje tęs kaip opozicinė jėga ir nesiūlys kandidatų į administracijos direktoriaus ir direktoriaus pavaduotojo pareigas. Į Kontrolės komiteto pirmininko pareigas opozicija pasiūlė A. Burinsko kandidatūrą.

pie partijos „Tvarka ir teisingumas“ (TT) frakcijos įkūrimą Taryboje kolegas informavo šios partijos atstovė Neringa Kalvaitienė. N. Kalvaitienei išvardinus frakcijos narius, pasitvirtino anksčiau „Suvalkiečio“ išsakytos prielaidos, kad į Tarybą kaip Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas išrinktas Edgaras Kabelka iš tiesų jau prisišliejo prie TT atstovų ir dirbs jų frakcijoje. Taigi, šios savivaldybės Taryboje nebeliko nė vieno socialdemokratų atstovo, tačiau į Tarybą kaip TT sąrašo kandidatas išrinktas Zigmas Grabauskas kažkodėl nutarė dirbti Rimo Sujetos vadovaujamoje Socialdemokratinės darbo partijos frakcijoje. Joje dirbs ir Juozas Mačys.

Dar vieną frakciją Taryboje įkūrė Liberalų sąjūdis. Joje vadovaujami Kęstučio Bagdanavičiaus dirbs Algirdas Liutkevičius bei Nerijus Šidlauskas.

Posėdžio metu Taryba sudarė ir patvirtino Biudžeto ir finansų, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų, Verslo, ūkio ir kaimo reikalų, Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos ir Kontrolės komitetus. Pastarojo pirmininku paskirtas A. Burinskas.

Balsų dauguma administracijos direktoriumi Tarybos nariai paskyrė jau praėjusioje kadencijoje tokias pareigas ėjusį Karolį Babecką.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju paskirta buhalterės išsilavinimą ir tokio darbo patirtį turinti iš sostinės į gimtinę gyventi sugrįžusi Odeta Bražinskaitė. „Suvalkiečio“ duomenimis, į šias pareigas ją rekomendavo valdančiojoje daugumoje dirbti įsipareigoję Socialdemokratinės darbo partijos atstovai.

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite