Angle down Atgal

Diplomų įteikimo šventė: komunikacijos fakultetas pamiršo kai kuriuos studentus

Komunikacijos magistro studijų absolventai tikrai geba komunikuoti. Tačiau ar tai daryti geba jiems tokį laipsnį suteikęs Universitetas? Į Etaplius.lt kreipėsi studentė, kurios diplomų įteikimo ceremoniją lydėjo kuriozai, kurie apkartino ilgai lauktą šventę.

VU diplomų šventė buvo numatyta sausio 21 d., ketvirtadienį, nuo 13 iki 15 val. Studentai buvo iš anksto informuoti apie transliaciją VU Facebook paskyroje. Nors ceremonija truko trumpiau, nei numatyta ir jos metu skambėjo gražūs žodžiai bei linkėjimai magistro studijas baigusiems studentams, nemalonus kuriozas ne vienam apkartino šventę. 

Kaip teigė studentė, kiekvienas baigęs studijas, turėjo nusiųsti savo nuotrauką fakulteto administracijai, kad įteikiant diplomą transliacijos metu būtų galima parodyti kiekvieną absolventą. Visgi, nemažai studentų savo vardo bei pavardės ir nuotraukos šalia jų transliacijos metu neišvydo – administracija juos tiesiog pamiršo. 

„Stebėjau transliaciją kaip ir dauguma kurso kolegų, nuotrauką taip pat buvau nusiuntusi anksčiau ir net gavusi patvirtinimą, kad ji administraciją pasiekė. Visgi, transliacijos metu savęs ekrane nepamačiau – kaip man paaiškino administracija, tiesiog įvyko klaida. Suprantu, kad visiems visko pasitaiko, bet ar tikrai komunikacijos fakultetas nesugeba komunikuoti ir bent du kartus patikrinti studentų sąrašo? 

Žinau, kad tokių studentų kaip aš, buvo ir daugiau. Labai liūdna ir gaila, ypač, kai šventė tik tokia. Visa šeima iš skirtingų Lietuvos vietų susėdo prie kompiuterių ir stebėjo transliaciją – ir kas iš to? Šventė sugadinta. 

Nepaisant to, šventė nutrūko paskelbus paskutinį baigusį. Visi likome nesupratę – tik tiek? Nei pabaigos, nei oficialaus sėkmės linkėjimo, tiesiog transliaciją išjungė. O ką jau kalbėti apie tai, kad studentai dar net diplomų nėra gavę. Apie kokius kurjerius ir siuntų tarnybas VU kalba savo apmokėtuose straipsniuose – nežinia. 

Belieka tikėtis, kad tokių kuriozų ateityje studentams nepasitaikys. Čia tik online transliacija, bet kaip jaustis studentui, jei jį pamirštų ir iškilmingos ceremonijos metu?“
 

Etaplius.lt redakcija už skaitytojo nuomonę neatsako.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite