Angle down Atgal

Dingusiu laikytas senjoras rastas: artimieji dėkoja už pagalbą

Skaudi žinia: rugpjūčio 4 dieną dingęs 78-erių metų vyras rastas negyvas. Vyriškio kūnas aptiktas netoli geležinkelio bėgių, šalia nedidelio vandens telkinio. Policijoje pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, o dingusiojo artimieji dėkoja pareigūnams ir visiems geros valios žmonėms, prisidėjusiems prie paieškų. 

 

Patvirtino artimieji

„Rinkos aikštę“ trečiadienio pavakarę pasiekė žinia, kad rastas prieš savaitę iš namų išėjusio ir mįslingai dingusio Babėnų gyventojo Aleksandro Žandaro kūnas. Žinią žurnalistui patvirtino ir dingusiojo artimieji. 

Dingusiojo ieškojo ir policijos pareigūnai, ir artimieji, ir šeimos draugai. 

„Norime padėkoti visiems, kurie padėjo ieškoti dingusiojo. Nežinomybė baigėsi. Žmogus gali ramiai atgulti amžinojo poilsio“, – sakė nelaimėlio artimieji. 

Išėjo iš namų

Priminsime, jog A. Žandaras rugpjūčio 4 d. apie 10 val. iš savo namų, esančių Jubiliejaus gatvėje, išvyko į buvusį Kėdainių aerodromą. Vyriškis dviračiu išvažiavo į buvusius sodus rinkti obuolių ir dingo. 

Artimųjų teigimu, jis labai mėgo mišką, mėgo grybauti, uogauti. Vyriškis dažnai dviračiu nuvažiuodavo ar pėsčiomis nueidavo į Babėnų šilą. 

Tiesa, garbaus amžiaus žmogus turėjo ir sveikatos problemų.

Ieškojo su šunimis

Artimieji kreipėsi pagalbos į policiją. Kėdainių rajono policijos komisariate dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai su šunimis išžvalgė visą aerodromo teritoriją, tačiau vyriškio pėdsakų neaptiko. 

A. Žandaro paiešką vykdė Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. Jie taip pat kreipėsi pagalbos į visuomenę ir išplatino pranešimą.

Į pagalbos prašymą atsišaukė gausus būrys žmonių: policijos rėmėjai, pažįstami, kaimynai.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite