Angle down Atgal

Dieta pagal astrologus: ką turėtų valgyti kiekvienas Zodiako ženklas?

Dietų yra labai daug, tačiau tik žvaigždės tiksliai žino, kokius maisto produktus galite valgyti, o kurių – ne. Nustebsite, tačiau jūsų horoskope nuo pat gimimo dienos yra nustatyta tam tikra mitybos rūšis – speciali kiekvienam Zodiako ženklui. Sužinokite, kokia dieta tinka jums!

Avinas

Labiausiai užsispyręs ir aistringiausias Zodiako ženklas puikiai prisiderina prie bet kokios dietos, tačiau labai retai tai tikrai būna būtina. Vegetarizmas tikrai netinka Avinams, priešingai, jie turi gauti kuo daugiau baltymų. Geriausias dietos variantas – turėti pakankamai mėsos mitybos racione. Avinams taip pat patariama vengti karštų prieskonių ir gerti mažiau kavos. Patikėkite, jūs turite pakankamai energijos visai dienai, galite apsieiti be kofeino.

Jautis

Nė vienas Zodiako ženklas nepriauga kilogramų taip greitai, kaip Jautis. Jei esate šio ženklo atstovas, tada greičiausiai esate tikras gurmanas. Maistas jums yra laimės šaltinis. Bet mes nepatariame valgyti naktį – viršsvoris tuoj pat susikaups ant šonų. Tinkama dieta jums yra tokia, kurioje yra mažai riebalų, krakmolo ir cukraus. Nepamirškite ir sporto!

Dvyniai

Dėl savo įgimto nesąmoningumo ir labai judrios nervų sistemos jūs iškart deginate kalorijas, nors nieko rimto ir nedarote. Štai kodėl jums reikia daug energijos, teisingiau, angliavandenių. Rinkitės angliavandenių turinčius maisto produktus, tokius kaip kruopos ir ankštiniai augalai, į savo racioną įtraukite bulves ir makaronus. Tačiau neatsipalaiduokite: atsisakykite vėlyvų vakarienių, bet gerai papusryčiaukite.

Vėžys

Vėžiai yra emocingi valgytojai, kurie mėgsta užkandžiauti prieš miegą. Verta persvarstyti savo požiūrį į naktinį valgį ir neperkrauti skrandžio – Vėžys yra linkęs į opas ir gastritą. Geriausia į savo racioną neįtraukti miltų ir saldumynų, tačiau nepamirškite jūros gėrybių. Jums geriausiai tinka lengvas maistas.

Liūtas

Liūtai visada kupini entuziazmo, jie pasižymi įgimtu lieknumu ir nemėgsta skubėti. Liūtų pietūs primena karališką priėmimą – ant jų stalo visada yra didelis patiekalų pasirinkimas, nors jie ne itin mėgsta gaminti maistą. Į savo racioną būtinai įtraukite gyvūninių baltymų – mėsos ir žvėrienos.

Mergelė

Mergelės yra labai išrankios maistui ir jos labai atsargiai laikosi visų dietų. Mergelė, norėdama pasirinkti tam tikrą maisto rūšį, pirmiausia turi viską išsamiai ištirti. Šio ženklo atstovai nuolat nerimauja dėl savo sveikatos, todėl jiems patariama valgyti lengvus patiekalus ir, galbūt, atkreipti dėmesį į vegetarizmą. Atidžiau pažvelkite į garuose virtas daržoves, šviežias uogas ir pieno produktus, jei to dar nedarėte. Stebėkite valgymo reguliarumą ir maisto kokybę.

Svarstyklės

Jūs esate nenuoseklus žmogus, todėl laikydamiesi dietos galite lengvabūdiškai pakeisti savo nuomonę ir greit ją mesti. Geriausias sprendimas rasti jums tinkamiausią dietą yra partneris, kuris galėtų jus stebėti. Kartais norite turėti stebuklingą piliulę, kuri lengvai pašalintų viršsvorį. Rinkitės lengvą maistą: liesą mėsą, žuvį, varškę. Geriau susilaikykite nuo cukraus ir krakmolo.

Skorpionas

Skorpionai dietos klausimais laikosi principo „viskas arba nieko“. Ir, beje, nė vienas Zodiako ženklas neturi tokios neįtikėtinos valios. Skorpionai visada nevengia valgyti skanių ir sočių patiekalų, todėl kaip pagrindinį patiekalą rinkitės ką nors sotaus – mėsą ar jūros gėrybes, tačiau susilaikykite nuo saldžių ir sūrių patiekalų. Taip pat šio ženklo atstovams patariama rinktis produktus, kuriuose yra kalcio.

Šaulys

Jūs linkę lengvai priaugti svorio, ypač šlaunų srityje. Jei mėgstate valgyti kelyje, jums reikia atsikratyti šio įpročio, nes dažniausiai tai yra nesveikas maistas, tiesa? Šauliui labiau tinka intuityvi mityba, kai reikia tiesiog įsiklausyti į savo kūną. Nepamirškite daržovių, tokių kaip morkos, burokėliai, svogūnai ir žolelės. Kalbant apie dietą, net negalvokite apie tai! Tiesiog pabandykite valgyti sveiką maistą ir gyventi aktyviai.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra švelnūs, ramūs ir jautrūs, todėl būtina laikytis aiškios dietos ir turėti struktūruotą mitybos planą. Norint nešvaistyti daug energijos per dieną, geriau valgyti maisto produktus, kurių energinė vertė yra didelė: riešutus, žoleles, sėklas, ryžius, medų ir mėsą. Patarimas: atsisėskite prie stalo tik gerai nusiteikę.

Vandenis

Jūs esate individualistas ir labai pasitikite savimi. Gerai, kad Vandenis iš esmės yra protingiausias iš trijų oro ženklų – jūs visada būsite prieš griežtas dietas ir apribojimus, nes puikiai suprantate, kad tai gali pakenkti organizmui. Laikykitės savo įpročių: stenkitės valgyti įvairų maistą ir eksperimentuokite su juo. Jei norite manipuliuoti maistu, geriau rinkitės liesą mėsą, žuvį, dribsnius, kiaušinius, varškę. Taip pat rekomenduojama dažniau gerti daug vandens ir eiti pasivaikščioti.

Žuvys

Žuvys yra gerai nusiteikę, svajingi ir poetiški žmonės. Šiam ženklui labai reikia struktūruoto gyvenimo, kitaip, anksčiau ar vėliau, jis pradės gerti džiną ir rašyti baisias istorijas. Jei norite šito išvengti, rinkitės tradicinę dietą – valgykite tris ar keturis kartus per dieną. Į dietą rekomenduojama įtraukti jūros gėrybių, jūros dumblių, kuo daugiau daržovių ir vaisių. Susilaikykite nuo alkoholinių gėrimų.

Patarimas visiems Zodiako ženklams: nepamirškite gerti vandens – tai būtina sveikatai! Tikimės, kad jums patiks dieta pagal Zodiako ženklą!

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite