Angle down Atgal

Diena su M. Katleriu: kaip realybėje bendrauja socialinių tinklų žvaigždės?

Ar pasvajojate susipažinti su savo mėgstamiausiu influenceriu? Tokia sėkmė nusišypsojo 23-ejų Lukui Staikūnui, kuriam teko galimybė praėjusį savaitgalį kartu su humoristu Mantu Katleriu sudalyvauti ekstremaliose muilinių lenktynėse. Jaunuolis papasakojo, kaip realybėje iš tiesų atrodo bendravimas su nuomonės formuotoju ir kokios socialinių tinklų įžymybių savybės erzina.

Sekmadienį Kaune, ant Parodos kalno, smalsuoliai rinkosi į „Red bull muilinių lenktynes“, kuriose dalyvavo daugiau nei 70 komandų. Tarp jų – „Samsung“ komandai „Galaxy S10 Rocketmen“ atstovavę M. Katleris ir jo gerbėjas Lukas. Abu vaikinai lenktynėse dalyvavo su Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Linkmenų fabriko“ kurtu ryškiaspalviu, raketos formos muilinės bolidu.

Lukas šių lenktynių laukė su nekantrumu – jis ne tik galėjo leistis ekstremalia trasa su bolidu, bet ir turėjo galimybę susipažinti su savo mėgstamiausiu komiku – M. Katleriu.

„Sudalyvavau Manto paskelbtame konkurse, kuriame jis ieškojo kompaniono varžyboms, ir visai tai pamiršau. Kai pranešė, kad laimėjau, tiesiog negalėjau patikėti. Manto humoras nenuvilia jau daug metų, esu jo gerbėjas, tad tai, kad su juo susipažinsiu, atrodė neįtikėtina. Be to, mėgstu vairuoti – tai jau yra dvigubas laimėjimas“, – savo emocijomis laimėjus konkursą dalijosi M. Katlerio gerbėjas Lukas.

Vaikino teigimu, socialiniuose tinkluose sekti visų žvaigždžių neįmanoma, reikia išsirinkti, koks turinys kiekvienam įdomus. „Kai turiu laisvo laiko, visada peržiūriu sau aktualių žmonių turinį ir randu arba kažką pralinksminančio, arba naudingo. Kaip ir šįkart, apie šias muilinių lenktynes iki šiol girdėti neteko, o išėjo taip, kad net jose sudalyvavau“, – pasakojo Lukas.

Vaikinas atskleidė, kad, kaip ir daugelis bendraamžių, mėgsta sekti įžymybes, kurių turinys orientuotas į jaunatvišką auditoriją, daugiausia tai – humoristai, laidų vedėjai ir didžėjai.

Influencerių reklama manęs neerzina, nes tai jų uždarbis, o aš turiu galimybę sužinoti kažką įdomaus arba laimėti prizų. Tik nemėgstu žmonių, kurie kasdien į socialinius tinklus kelia daugiau nei 10 „storių“, ir merginų, kurios reklamuoja makiažo priemones“, – juokdamasis pasakojo vaikinas.

Dar „Humoro klubo“ laikais M. Katlerį pamėgęs jaunuolis niekada negalvojo, kad būtent jam nusišypsos sėkmė susipažinti su mėgstamiausiu komiku. Paklaustas, ar prieš pažintį nesijaudino, jaunuolis atsakė neigiamai.

„Jei socialiniuose tinkluose pateiki save kaip draugišką, linksmą ir šiltą žmogų, manau, toks pat turi būti ir realybėje, kitu atveju esi dviveidis. Man buvo labai įdomu sužinoti, ar Mantas iš tiesų toks paprastas, kokį save parodo per renginius ir socialinius tinklus. Tad galiu pasakyti, kad visiškai taip. Taip pat lengvai bendraujantis ir toks pat šmaikštus“, – apie pažintį pasakojo Lukas.

Vaikinai dviese su „Galaxy S10 Rocketmen“ bolidu turėjo įveikti sudėtingą lenktynių trasą – leistis vingiuotu keliu nuo kalno, peršokti trampliną, įveikti vandens kliūtį ir laiptus. Taigi abu vienbalsiai nusprendė, kad nėra ką galvoti ir geriausia vairą patikėti vairavimo patirties turinčiam Lukui.

„Vos tik spėjome susitikti su Mantu, jis iškart pasakė, kad vairuosiu aš. Taip nusprendė, nes socialiniuose tinkluose pamatė, kad turiu daug nuotraukų prie lėktuvų, nes aš oro uoste pasitinku orlaivius ir išlaipinu keleivius“, – pirmuosius šmaikščius M. Katlerio sąmojus prisiminė Lukas.

Vaikinas pasakojo, kad Mantas buvo geras šturmanas, daug nevadovavo, pasakydavo, kur prilėtinti, ir daug juokavo. „Prieš lenktynes abu juokaudami nutarėme, kad gyvybė svarbiau nei pergalė, tad laikėmės protingo greičio. Į devintuką nepatekome, bet pasirodėme tikrai gerai. Juokinga, bet abu nebeprisimename, kelintą tiksliai vietą užėmėme, bet čia tikriausiai ir yra įrodymas, kad svarbiausia buvo gerai praleisti laiką, o ne laimėti. O tai mes tikrai padarėme“, – įspūdžiais dalijosi Lukas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite