Angle down Atgal

Diena ir naktis: patikimas būdas atsikratyti psichologinių problemų

Viskas blogai? Laikas kreiptis į psichologą? Neskubėkite! Galbūt jūs paprasčiausiai perdedate. Ar ne? Ar jūsų reikalai iš tikrųjų tokie prasti, kad atsidūrėte aklavietėje?

Kaip išsiaiškinti, ar mūsų psichologinės problemos realios, ar nė grašio nevertos? Labai paprastai! Pasinaudokite metodu „Diena ir naktis“.

Žmogaus organizmas (kūnas ir siela) sutvertas labai išmintingai ir praktiškai. Jis pats, be sąmonės pagalbos, ištisomis paromis darbuojasi, įveikdamas smulkius stresus, spręsdamas skubius psichologinius uždavinius. Tik mes neretai patys jam trukdome savo nenatūraliu netvarkingu gyvenimo būdu.

Tokia padėtis nulemia du liūdnus rezultatus. Pirma, menkos smulkios psichologinės „rakštys“ suvokiamos kaip globalinės tragedijos ar katastrofos.

Antra, ta pati smulkmeniška problemėle, laiku neišspręsta, per savaites, mėnesius ar metus gali išaugti iki rimtos milžiniškos problemos.

Kaip išspręsti problemas pagal Dienos ir nakties metodą?

Laimei, galima sutvarkyti vidinę psichologinio saugumo sistemą labai greitai, pakeistus savo gyvenimo būdą šviesiuoju ir tamsiuoju paros metu.

Diena

Judėkite, judėkite, judėkite! Sparčiai ir daug vaikščiokite. Neužsisėdėkite vienoje vietoje ilgiau kaip valandą. Taip pat aktyviai veikite rankomis (smulkioji pirštų motorika). Rašykite, pieškite, spausdinkite, naudokitės pagaliukais vietoj šakutės, megzkite, nerkite, meistraukite.

Toks natūralus ir saikingas krūvis iš pagrindų degins problemų ir streso užuomazgas.

Naktis

Išsimiegokite O jūsų pasąmonė perdirbs pati visą per dieną sukauptą negatyvą. Čia ir slypi visa metodo gudrybė.

Atskirkime dramblius nuo musių

Dienos ir nakties metodas padės jums atskirti realias psichologines problemas nuo išsigalvotų ir išpūstų niekniekių.

Pirmoji savaitė

Kasdien nuosekliai pritaikykite savo dienotvarkę pagal aukščiau aprašytą metodą.

Antroji – ketvirtoji savaitė

Griežtai ir nenukrypstamai, žaismingai ir su malonumu laikykitės nustatytos dienotvarkės.

Tokiu būdu po mėnesio (ar net gerokai anksčiau) dalis jūsų psichologinių problemų nepastebimai „ištirps“. O dėl to, kas liks, bus galima kreiptis ir į psichologą, nors vis tiek patartina dar neskubėti ir tęsti pradėtą metodą.

Ką daryti, jei nepavyksta atstatyti natūralaus gyvenimo būdo?

Tada jau reikia kreiptis į psichologą, kuris padės įveikti šią užduotį, suvokti savo tikrąsias vertybes, suderinti jas ir paversti efektyvia hierarchija.

Šaltinis: Econet.ru.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite