Angle down Atgal

„Didžiojo šeimos gynimo maršo“ dalyviai pajudėjo iš įvairiausių Lietuvos kampelių: neišvengta incidentų

Šeštadienį Vilniuje rengiant „Didįjį šeimos gynimo maršą“, jo dalyvių automobilių kolonos ryte pajudėjo iš Klaipėdos, pakeliui prie jų prisijungs dalyviai iš visų šalies regionų, praneša portalas delfi.lt.

Policijos teigimu, iš Klaipėdos pajudėjo apie 200 automobilių, Plungės – 75, Gargždų – 50, Kretingos – 72, Palangos – 15, o iš Skuodo – 7.

Klaipėdos policijos atstovė spaudai Andromeda Grauslienė portalą informavo, kad susirinkę žmonės buvo drausmingi, nusiteikę taikiai. Teigiama, kad asmenys laikėsi atstumo, vykdė pareigūnų reikalavimus.

Vis dėlto neišvengta incidentų. A. Grauslienė teigia, kad kolonai važiuojant automagistralėje Klaipėda-Vilnius, ties Vėžaičiais, įvyko avarija kolonoje. Pirminiais duomenimis, susidūrė keturios transporto priemonės. Policija informavo, jog sužalotų asmenų nėra.

Pasak LRT radijo, pareigūnai įspėja, kad šeštadienį magistralėje Klaipėda-Vilnius gali susidaryti spūstys. 

Policijos pareigūnai įspėjo, kad dėl „šeimos maršo“ dalyvių gausos gali kilti nesklandumų eismo dalyviams tiek automagistralėje A1, tiek Vilniaus mieste.

Primename, kad renginio dalyviai dalyviai siekia išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą. 

18 valandą planuojamas renginys Vilniaus Vingio parke. Leidimą išdavusios sostinės savivaldybės teigimu, renginyje dalyvauti galės iki 7 tūkst. žmonių. Vingio parke dirbs gausios pareigūnų pajėgos.

Maršo iniciatoriumi ir vadovu nurodomas buvęs „tvarkietis“ Raimondas Grinevičius, tarp organizatorių yra ir humoristas Artūras Orlauskas, Nacionalinio susivienijimo narys Algimantas Rusteika, tinklalapio infa.lt vadovas Arvydas Daunys.

Reaguojant į šį renginį, sostinėje panašiu metu bus rengiamos ir trys akcijos, nukreiptos prieš šį maršą.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (3)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite