Angle down Atgal

Didžiausių lūpų pasaulyje savininkė neketina sustoti: nori dar didesnių

Gyvąja Barbe pramintos moters iš Bulgarijos gyvenimo tikslas daug kam gali pasirodyti keistas – moteris nori turėti didžiausias lūpas pasaulyje. Kad tai pasiektų, ji neseniai lūpas pasididino jau 20-ąjį kartą.

Andrėja Ivanova prieš lūpų injekcijas. Youtube stop kadras
Andrėja Ivanova prieš lūpų injekcijas. Youtube stop kadras

22-iejų metų Andrėja Ivanova (Andrea Ivanova) lūpas hialurono rūgšties injekcijomis tobulinti pradėjo nuo 2018-ųjų. Iki gruodžio mėnesio merginos lūpos buvo padidintos keturis kartus, bet Andrėjai to nepakako ir ji ryžosi atlikti dar daugiau injekcijų.

Moteriai viena hialurono rūgšties injekcija atsieina apie 150 eurų, ji sako nebeskaičiuojanti, kiek tūkstančių išleido.

Bulgarė paskutinę lūpų didinimo procedūrą atliko balandžio 28-ąją ir rezultatų nuotraukomis socialinių tinklų paskyroje pasidalino su beveik 50 tūkstančių sekėjų.

Komentuodami merginos nuotraukas gerbėjai neslėpė susižavėjimo. Jie rašė: „Kuo didesnės, tuo geriau“ ir „Dievinu tobulas Andrėjos lūpas“.

„Man labai patinka mano naujos lūpos. Po injekcijos buvo sunku valgyti, bet po dvejų–trijų dienų pasidarė lengviau“, – apie paskutinę atliktą injekciją pasakojo Andrėja.

Andrėja nepaiso specialistų perspėjimų ir planuoja tolimesnes hialurono rūgšties injekcijas. „Mano gydytojas sakė, kad atliks daugiau injekcijų, turiu luktelėti bent du mėnesius“, – pridūrė Andrėja.

Mergina teigia, kad nėra tikra, ar jos lūpos iš tiesų yra pačios didžiausios pasaulyje. Ji linkusi manyti, kad jos yra vienos iš didžiausių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite