Angle down Atgal

Didžiausios moterų klaidos vyrų akimis

Moterys stengiasi būti su visais draugiškos, visada gražios ir viską sugebėti padaryti tobulai. Tiesa, pasitaiko tokių, kurios pasitiki savimi ir yra patenkintos savo gyvenimu, kurį kuria. Vis dėlto dauguma moterų yra linkusios į visuomenės suformuotus elgsenos stereotipus, kurie joms atrodo lengvi ir parankūs, tačiau sėkmės ir pasitenkinimo joms neatneša.

Štai didžiausios moterų klaidos, kurias darydamos pačios klupdo save kelyje į sėkmę:

Noras patikti kiekvienam

Nors jau daug pasiekta kovojant už lyčių lygiateisiškumą, bet dauguma moterų vis dar stengiasi bet kokia kaina išvengti konfliktų ir nori, kad jas laikytų draugiškomis. Kaip gali žmogus pasirūpinti savo interesais, jei visiems ir visada sako „taip“? Atsisveikinkite su mintimi, kad reikia visiems patikti ir įtikti. Siekite savų tikslų. Tada jūs ne tik daugiau pasieksite, bet ir būsite labiau patenkintos savo gyvenimu.

Pasitenkinti menku atlyginimu

Ypač ryškūs būna specifiniai lytiniai skirtumai atlyginimų sferoje. Moterys per dažnai nedrįsta ginti savo interesų ir pakovoti už save, todėl, lyginant su vyriškos lyties kolegomis, jų darbas būna menkiau apmokamas. Nors tokio noro dažnai neįmanoma įgyvendinti staigiai, tačiau aukštesnio atlyginimo siekio atsisakyti neverta.

Bet kokia kaina atrodyti žavingai

Moterys šiandien labiau nei bet kada vertinamos pagal išvaizdą. Dėl to dauguma pasiduoda spaudimui. Tačiau kas iš tikrųjų daro tą spaudimą? Aišku, moteris turi būti tvarkinga ir rūpintis savo išvaizda. Bet ar ji privalo visada atrodyti seksuali ir madinga? Kur kas svarbiau, kad ji pati gerai jaustųsi vilkėdama savo drabužius. Išsivaduokite pagaliau nuo svetimo grožio supratimo ir susikurkite savitą stilių.

Galvokite pirmiausia apie save. Pavyzdžiui, aukštakulnius galite ramiai atidėti ypatingoms progoms. Kasdien avimi nepatogūs batai žaloja kojas ir stuburą. Jūs galite būti graži ir be aukštakulnių.

Į maistą žiūrėti kaip į priešą

Prie grožio idealo siekių galima priskirti ir norą išlikti lieknai. Kadangi šis noras ne visada būna lengvai pasiekiamas, savo figūra besirūpinančios moterys gyvena nuolat kovodamos su svarstyklėmis. Maistas tampa priešu.

Jei ir jūs įsivėlėte į šį konfliktą, pabandykite dar kartą išsiaiškinti savo elgesio priežastis. Ar tikrai badaujate dėl savęs? O gal vaikotės nerealių grožio idealų, kurie patinka kitiems? Išmokite vėl mėgautis maistu ir suvokite, kad dietos dažniausiai tik pablogina padėtį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite