Angle down Atgal

Didžiajai daliai šiauliečių birželio pirmosiomis dienomis nebus tiekiamas karštas vanduo

AB „Šiaulių energija“ informuoja, kad Pietinės katilinės, tiekiančios šilumą karštam vandeniui ruošti didžiajai daliai Šiaulių miesto, tarp jų – ir Zoknių, gyventojų, hidrauliniai bandymai vyks birželio 3–7 dienomis.

Šiemet, atsižvelgiant į ankstesnių metų vartotojų pageidavimus, Pietinės katilinės šilumos tinklų bandymai sandarumui ir tvirtumui patikrinti numatyti dviem savaitėmis vėliau nei pernai. Nurodyta bandymų trukmė – maksimali. Kaip ir kasmet, bendrovės specialistai stengsis dirbti kuo operatyviau. Pernai didžiajai daugumai Pietinės katilinės vartotojų karšto vandens tiekimas buvo atnaujintas jau po dviejų parų.

Bandymų metu šilumos tinkluose bus padidintas slėgis, kuris pavojingas pastatų šilumos punktų įrenginiams ir vidaus šildymo sistemoms, todėl iki pirmosios einamųjų bandymų dienos 8 val. turi būti užtikrintas patikimas visų šilumos punktų ir vidaus šildymo sistemų atjungimas, uždarant įvadines sklendes Nr.1, Nr.2 ir už jų esančias šilumos punkto sklendes, tarp jų atidarant išleidimo ventilius. Jeigu sklendės nesandarios, turi būti įdėtos aklės už įvadinių sklendžių Nr.1 ir Nr.2 iš šilumos punkto pusės.

Kiekvienais metais AB „Šiaulių energija“ yra numačiusi pakeisti tam tikrą dalį susidėvėjusių šilumos tiekimų tinklų ir tai turi spėti padaryti pasibaigus šildymo sezonui iki naujo pradžios. Gana dažnai defektai vamzdynuose išryškėja būtent hidraulinių bandymų, skirtų šilumos trasų sandarumui ir tvirtumui patikrinti, metu. Nors ir sukelia vartotojams laikinų nepatogumų, nes jų metu netiekiamas karštas vanduo, tokie bandymai – būtini, siekiant išvengti rimtesnių gedimų trasose šildymo sezono metu.

Likus 10 dienų iki hidraulinių bandymų pradžios, vartotojai apie juos informuojami spaudoje ir televizijoje. Pakartotinai informacija išplatinama likus dienai ar kelioms dienoms iki hidraulinių bandymų, tuomet vartotojai apie numatomus karšto vandens tiekimo sutrikimus papildomai informuojami ir telefonu – trumposiomis žinutėmis. Jei jų negaunate, prašome patikslinti savo mobilaus telefono numerį, susisiekus Jūsų sąskaitoje nurodytu bendrovės informacijos telefonu arba elektroniniu paštu. Visą hidraulinių bandymų grafiką ir informaciją apie numatomus trasų renovacijos darbus galima rasti ir AB „Šiaulių energija“ interneto svetainėje www.senergija.lt .

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite