Angle down Atgal

Devyniomis nusikalstamomis veikomis įtariamo vyro byla perduota į teismą

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorais, į teismą perdavė baudžiamąją bylą, kurioje vyras įtariamas įvykdęs ne vieną vagystę Kaune.

Dar šių metų pradžioje, praėjus vos porai dienų po gauto pranešimą apie sausio 7 d. įvykdytą plėšimą, kuomet iš kaunietės buvo pasisavinta rankinė, sausio 10 d. sulaikytas 21 metų vyras. Tęsiant tyrimą, paaiškėjo, kad šis jaunas vyras įvykdė ir daugiau panašių nusikalstamų veikų. Kantraus Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnų darbo dėka, buvo nustatyta, kad jis galimai įvykdė iš viso 9 nusikalstamas veikas, tarp kurių yra plėšimas, trys atvirai įvykdytos vagystės, o likusios – vagystės iš automobilių.

Tyrimo metu nustatyta, kad praėjusiais metais laikotarpiu nuo gruodžio 22 d. iki gruodžio 28 d., vyras šventinę nuotaiką sugadino penkiems kauniečiams, įsibraudamas į jų automobilius ir iš jų pavogdamas akumuliatorius bei įvairius elektrinius įrankius. Taip pat buvo pasikėsinta įvykdyti ir dar vieną vagystę iš automobilio. Vyras darbus „tęsė“ įvykdęs ne tik plėšimą, kuomet iš moters pasisavino jos rankinę, bet galimai įvykdydamas dar tris atviras vagystes: iš parduotuvės išsinešdamas prekių, už kurias nesusimokėjo, gatvėje atimdamas svetimą telefoną bei pavogdamas kitos moters rankinę.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 22 str. 1 d. 178 str. 2 d., 178 str. 2 d., 180 str. 1 d., už pasikėsinimą įvykdyti vagystę, įvykdytas vagystes ir plėšimą gresia bauda, arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizavo ir jį kontroliavo Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite