Devyni medaliai – „Delfino“ plaukikams

anonymous anonymous Etaplius žurnalistas

Atvirose Kauno miesto vaikų žiemos „Snack King“ plaukimo pirmenybėse devynis medalius parvežė "Delfino" sportininkai, kuriuos treniruoja trenerė Ema Vielavičiūtė.

10-13 m. amžiaus berniukų grupėje du aukso medalius plaukimo laisvu stiliumi rungtyse iškovojo Artas Apinys. 200 m jis nuplaukė per 2 min 21,23 sek. (25 dalyviai), o 100 m - per 1 min 2,89 sek. (78 dal.).

100 m plaukimo krūtine rungties čempionu tapo Vilius Navickas (1 min 18,48 sek., 27 dal.). Antrą vietą jis laimėjo, kai perpus trumpesnę distanciją tuo pačiu stiliumi nuplaukė per36,87 sek. (46 dalyviai).

Rokas Pleikys tapo100 m plaukimo nugara rungties nugalėtoju (1 min 12,54 sek., 50 dal.) bei 100 m plaukimo laisvu stiliumi bronzos medalininku (1 min 4,39 sek., 78 dal.)

Trečią vietą laimėjo ir Jovydas Poškus.100 m krūtine jis nuplaukė per 1 min 23,46 sek. (27 dal.).

9-12 m. amžiaus mergaičių grupėje Urtė Ragauskaitė pelnė trečią vietą 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (2 min 42,10 sek., 14 dal.).

Sidabro medalį laimėjo Rasa Lapetinskaitė po 100 m plaukimo nugara (1 min 25,22 sek., 31 dal.)

Ketvirtą vietą užėmė Arvydas Jegorovas, kompleksiniu būdu 200 m nuplaukęs per 2 min 44,35 sek. (10 dal.), o šeštąją – 100 m laisvu st. įveikęs per 1 min 5,65 sek. (78 dal.)

Po varžybų net penki Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“ sportininkai pateko į geriausiųjų gretas. Pajėgiausių plaukikų dešimtuke, surinkęs 415 taškų, pirmą vietą užėmėArtas Apinys. Penktą vietą pelnė Rokas Pleikys (386 taškai), šeštąją - Vilius Navickas (385 taškai) ir devintąją - Arvydas Jegorovas (364 taškai).

Urtė Ragauskaitė (338 taškai) užėmė dešimtą vietą tarp stipriausių plaukikių.