Angle down Atgal

Detektyvas Kauno gatvėje

Trečiadienio vakarą įvykiai Marijampolės Kauno gatvėje priminė nuotykių filmus. Čia suvažiavo policijos, ugniagesių, greitosios pagalbos tarnybos.

Viskas prasidėjo apie 18 val., kai dideliu greičiu į 78-ojo namo aikštelę įlėkė automobilis BMW 5 serijos E60. Jame sėdėjo du vyrai. Pirmiausia automobilis nuvertė šiukšlių konteinerį, paskui rėžėsi į aikštelėje stovėjusį „Daewoo Leganza“, tas atsitrenkė į „ Opel Astra“. Kieme žaidė daug vaikų, buvo kilęs pavojus jų sveikatai ir gyvybei.

Apgadinęs automobilius BMW vairuotojas ramiai jį pastatė į aikštelę ir su keleiviu, kuris dėvėjo apykoję (priemonę anksčiau laiko į laisvę paleistų nuteistųjų stebėjimui) nudrožė į namą.

Atvykę policijos pareigūnai aiškinosi, kam priklauso minėtas automobilis, kas jį vairavo. Buvo iškviestas automobilvežis, kuris BMW išgabeno į aikštelę. Ugniagesiai atjungė apdaužytų automobilių akumuliatorius. Prispaustų ar nukentėjusių žmonių nebuvo.

Policija nustatė 26 metų įtariamąjį. Vyras vairavo neblaivus. Alkoholio matuokliu jam nustatytas 1,71 promilės girtumas. Vyras buvo uždarytas į areštinę. Abu automobiliu BMW važiavę asmenys policijai žinomi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite