Angle down Atgal

Dešimtmetį spindėjusi „Kalėdų žvaigždė“ nusileido

Bendruomenė – tai svarbi visuomenės dalis, skatinanti permainas ne tik organizacijos viduje, bet ir toje vietovėje, kurioje ji veikia. Būtent todėl bendruomenių susibūrimas reikšmingas ne tik atskiroms žmonių grupėms, bet ir visam miestui ir kuo jos stipresnės, tuo gyventojai savo krašte yra vieningesni bei laimingesni. Prienų rajone veikia nemažas skaičius nevyriausybinių organizacijų, įgyvendinančių įvairias iniciatyvas. Viena iš jų – Prienų bendruomenė, kuri gruodžio 15 dieną Globos namuose surengė padėkos, bendrystės vakarą „Teišsipildo“.

Kaip teigė renginio vedėja Zita Kuzminskienė, šios bendruomenės darbai augo kaip vaikai, su kuriais jie kartu pradėjo ir įgyvendino ne vieną prasmingą projektą, gražų sumanymą. Bendruomenės pirmininkė Loreta Jakinevičienė su jauduliu dėkojo susirinkusiesiems: Dvariuko, Paprienės, Revuonos bendruomenėms, Tarybos nariams, Prienų rajono Vaikų dienos centrui, rajono valdžios atstovams ir kitiems, ėjusiems kartu bendrystės keliu. Tai tie žmonės, kurie savo darbais ir palaikymu yra prisidėję prie įvairių Prienų bendruomenės iniciatyvų.
Trečiadienio vakarą atsisveikinta ir su dešimt metų trukusiu konkursu „Kalėdų žvaigždė“. Šiemet projekte dalyvauti buvo kviečiami ne tik vaikai, moksleiviai, bet ir visa bendruomenė. Visgi, kaip sakė konkurso iniciatorė L. Jakinevičienė, viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą, tad konkursas baigiasi, palikdamas ryškų pėdsaką žmonių širdyse ir atmintyje. Paskutinio „Kalėdų žvaigždės“ vakaro metu projekto dalyviams ir bendražygiams įteiktos simbolinės žvaigždės, kurios spindės ir naujojo projekto „Teišsipildo“ metu.
Pasak L. Jakinevičienės, „Teišsipildo“ – tai padėka, palinkėjimų ir jų išsipildymo vakaras. Tai bus šeimų projektas, kurį įkvėpė dainuojanti Juocevičių šeima. Dainuojančių šeimų Prienuose yra ir daugiau, todėl naujos iniciatyvos įgyvendinimo metu skambės ir vaikų, ir senelių balsai. Tikimasi, jog būtent šio projekto dėka dainos vilnis iš kartos į kartą.
Nuoširdžių žodžių ir sveikinimų nepagailėjo ir vakaronės svečiai, kurie džiaugėsi Prienų bendruomenės veiklumu ir prasmingomis iniciatyvomis. „Iš visų išsakytų minčių darosi aišku, kad čia, Prienuose, mes gyvename meilėje“, – palinkėjimus apibendrino renginio vedėja. Vakaro pabaigoje nuskambėjo Juocevičių šeimos daina, tapusi tiltu, vedančiu į naują projektą „Teišsipildo“.
Rimantė Jančauskaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite