Angle down Atgal

Derliaus šventė Šalčininkuose

Šiemet jau tradicija tapusi Derliaus šventė Šalčininkuose vyks rugsėjo 22 dieną.

Šventė vietos keisti nežada, vyks Šalčininkų miesto parke, o programa nusimato būti iš ties turininga. Nuo 11.00 iki 20.00 vyks liaudies meistrų mugė, kurioje dalyvaus tautodailininkai ir amatininkai ne tik iš visos Lietuvos, tačiau ir iš užsienio. 14.00-17.00 valandomis veiks interaktyvus edukacinis lietuvių liaudies amatų kiemelis, kuriame bus demonstruojami tokie amatai kaip audimas, vilnos vėlimas, karpinių karpymas, medžio drožimas, žvakių liejimas, šiaudų pynimas ir daugelis kitų.

Netrūks pramogų ir vaikams, nes klounų teatro studija "Dulidu" pristatys spektaklį "Profesorius ir blusa". Pasirodymas vyks du kartus 14.00 val. ir 16.00 val. Be to dalyvius džiugins "Ratuotų klounų pasirodymas" ir Vilniaus kojūkininkai. Taip pat galėsime pasidžiaugti ir aktyviomis pramogomis, šventės metu bus NET du batutų miesteliai po 800 kv.m.

Tačiau oficiali šventės dalis prasidės nuo Šv. Mišių 12.00 val. Šventės atidarymas vyks Derliaus šventės duonos ir vainikų šventinimu. O šventinis koncertas prasidės 14.00 val. Žiūrovus ir svečius linksmins:

Šalčininkų rajono kolektyvai,

Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ (Lietuva),

Baltarusijos valstybinis choreografijos ansamblis „Choroški“ (Baltarusija),

Grupė „BOYS“ ( Lenkija).

Taip pat verta paminėti, kad Derliaus šventėje vyks konkursai: "Metų ūkis", "Gražiausias seniūnijos derliaus kiemelis ir vainikas" ir "Gražiausia miesto ir kaimo sodyba". Konkursų nugalėtojai bus skelbiami koncerto metu.

Maloniai kviečiame pasinerti į šventinę atmosferą ir aplankyti šią gražią šventę!

Pagrindinis organizatorius ir rėmėjas:

Šalčininkų rajono savivaldybė

Organizatorius:

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Rėmėjai:

Lenkijos Respublikos Senatas

Draugija „Wspólnota Polska“

Kujavijos – Pamario vaivadija

Projektą finansuoja draugija „Wspólnota Polska“ Lenkijos Respublikos Senato kancelarijos lėšomis, Lenkijos Respublikos Senato globos Polonijai ir lenkams užsienyje rėmuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite