Angle down Atgal

Depiliacija cukrumi: ką būtina žinoti atliekant ją namuose?

Depiliacija pelno vis daugiau ir daugiau gerbėjų. Na, o artėjant vasarai tai taps daugelio moterų grožio procedūra.

Ypač viso kūno depiliacija cukrumi. Tai natūralus, mažiau skausmingas, nesukeliantis alergijos būdas ilgam atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Cukraus pastos galima pasigaminti ir namuose, o su ja plaukelių atsikratysite vos per kelias minutes!

Kaip pasigaminti cukraus pastą namuose?

Jums prireiks:

  • 250 gr. cukraus,

  • 2 valgomojo šaukšto vandens,

  • 1,5 valgomojo šaukšto šviežiai spaustų citrinos sulčių,

  • 1 arbatinio šaukštelio druskos.

Paruošimo būdas:

visus ingredientus sudėkite į puodą ir užvirkite. Kai masė įgaus gelsvai rudą atspalvį, pradėkite maišyti. Maišykite apie 8 minutes arba tol, kol mišinio konsistencija pasidarys tarsi sirupo, o cukrus bus visiškai ištirpęs.

Šią namuose gamintą depiliacinę cukraus pastą galima naudoti dviem būdais:

  1. „Skystasis būdas“: dar šiltą (bet ne pernelyg karštą) pastą užtepkite ant medžiaginės juostelės ir ją, lipniąja puse, prispauskite prie odos. Šiek tiek palaikę staigiu judesiu nuplėškite kartu su nepageidaujamais plaukeliais;

  2. „Kietasis būdas“: palaukite, kol cukraus pasta sukietės. Tuomet paėmę į rankas jį šiek tiek „paminkykite” (konsistencija turėtų būti panaši į plastilino). Plonu sluoksniu prilipdykite prie odos prieš plauko augimo kryptį ir staigiu judesiu nuplėškite palei plauko augimo kryptį. Beje, tą patį gabalėlį galite naudoti daug kartų!

Odos paruošimas prieš depiliaciją

Prieš bet kokio tipo depiliaciją, būtina tinkamai paruošti odą. Ruošiantis atlikti depiliaciją cukrumi, patariama kelias dienas prieš procedūrą pradėti drėkinti odą. Nuo drėkinimo oda ir plaukeliai taps minkštesni, todėl bus lengviau juos pašalinti.

Taip pat depiliacijos ekspertai pataria, kad drėkinamieji losjonai gali išgelbėti nuo depiliacijos šalutinio poveikio, tokio kaip odos sudirgimas, bėrimas.

Iki depiliacijos likus dienai atlikite šveitimą (pilingą). Šveitimo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, kurios taip pat padės geriau nudepiliuoti plaukelius. Itin veiksmingus odos šveitimus atlieka „Vytautas mineral SPA“ meistrai. Be šveitimų čia rasite ir kitas reikalingas procedūras prieš ir po depiliacijos: drėkinimą, odos raminimą, stangrinimą ir t. t.


 


 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite