Angle down Atgal

„Delfino“ komanda vaikų žiemos pirmenybėse – pirma

Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse, dvi dienas vykusiose Palangoje, Šiaulių "Delfino" komanda iš visų varžybose dalyvaVusių komandų užėmė pirmą vietą.

Berniukai varžėsi 10-12 m., mergaitės - 9-11 m. amžiaus grupėje.

Artas Apinys 50 m laisvu st. iškovojo antrą vietą (27,91 sek., 107 dalyviai), 200 m laisvu st. - antrąją (2 min 16,62 sek., 49 dal.) ir 100 m tuo pačiu stiliumi taip pat antrą (1 min 1,73 sek., 112 dal.). Pagal surinktus taškus jis užėmė trečią vietą.

Bronzos medalį šiaulietis pelnė po 100 m plaukimo nugara (1 min 12,03 sek., 58 dal.)

Arvydas Jegorovas 50 m laisvu stiliumi nuplaukė per 28,25 sek. ir iš 107 dalyvių iškovojo bronzos medalį bei tapo penktas pagal surinktus taškus. 100 m peteliške jis įveikė per 1 min 12,33 sek. ir iškovojo antrą vietą iš 44 plaukikų.

Rokas Pleikys 100 m laisvu stiliumi nuplaukė per 1 min 3,59 sek. ir pelnė 3 vietą (112 dal.), 200 m laisvu st. - per 2 min 19,41 sek. ir tapo trečias iš 49-ių, o 100 m nugara - per 1 min 11,64 sek. ir iš 58 plaukikų užėmė antrą vietą.

Berniukus treniruoja tr. Ema Vielavičiūtė.

Mergaičių grupėje Emilija Pociūtė (tr. Dovilė Pocienė) iškovojo keturis medalius. 50 m laisvu stiliumi ji nuplaukė per 31 sek. (3 vieta, 111 dalyvių), 100 m laisvu stiliumi - per 1 min 7,99 sek. (2 vieta, 109 dal.), 200 m laisvu stiliumi - per 2 min 33,73 sek., 3 vieta, 44 dal.), o 100 m nugara - per 1 min 19,76 sek. (3 vieta, 72 dal.).

Ugnė Šiautkulytė (tr. Egidijus Šiautkulis) 100 m krūtine įveikė per 1 min 26,30 sek. ir iš 62 sportininkių buvo trečia.

Tris apdovanojimus pelnė Guoda Tručinskaitė (tr. D. Pocienė), nuplaukusi 50 m laisvu stiliumi per 30,78 sek. (2 vieta, 111 dal.), 100 m peteliške - per 1 min 20,66 sek. (2 vieta, 33 dal.) ir 200 m kompleksu - per 2 min 46,80 sek. (3 vieta, 32 dal.)

Dvi berniukų komandos estafečių rungtyse tapo čempionėmis.

Estafetės 4 po 50 m laisvu stiliumi rungtyje Jovydas Poškus, Rokas Pleikys, Artas Apinys, Arvydas Jegorovas buvo nepralenkiami tarp 22 komandų (1 min 54,47 sek.)

Estafetės 4 po 50 m kompleksu rungtyje Vilius Navickas, Rokas Pleikys, Artas Apinys, Arvydas Jegorovas tapo čempionais (2 min 8,70 sek.). Rungtyje varžėsi 22 komandos.

Komandas ruošia tr. Ema Vielavičiūtė.

"Delfino" plaukikės dukart tapo vicečempionėmis estafetėje 4 po 50 m laisvu stiliumi (2 min 3,37 sek., 25 komandos) ir estafetėje 4 po 50 m kompleksu (2 min 21,74 sek. 25 kom.). Medaliais pasipuošėGuoda Tručinskaitė (trenerė D. Pocienė), Emilija Pociūtė (trenerė D. Pocienė), Ugnė Šiautkulytė (treneris E. Šiautkulis) ir Miglė Grigaliūnaitė (trenerė D. Pocienė).

Iš 32 komandų Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ pirmoji komanda užėmė pirmą vietą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite