Angle down Atgal

Dėl Sporto komplekso statybų Kretinga bylinėjasi su trimis įmonėmis

Dėl Kretingos sporto ir sveikatingumo centro nesėkmingų statybų rajono savivaldybė bylinėjasi net trijuose teismuose su trimis įmonėmis. Dviejose – kaip ieškovė, vienoje – kaip atsakovė. Teismuose Savivaldybė tikisi susigrąžinti daugiau nei pusę milijono ir išsaugoti 28 tūkst. eurų vertės LED šviestuvus.

Iš „LitCon“ reikalauja 228 tūkst. eurų
Sporto ir sveikatingumo centro statybos Kretingoje vis dar vadinamos prioritetinėmis rajone, bet slegiamos skandalų, įvairiausių nesusipratimų ir bylų. Su buvusiu rangovu UAB „LitCon“ Savivaldybės administracijos vadovams jau teko spręsti iškilusius konfliktus ne kartą. Vienas iš bene ilgiausiai trukusių nesutarimų kilo tada, kai bendrovė ruošėsi pakloti ne tokią sporto salės dangą, kokios pageidavo užsakovas. Ji buvo net ir atvežta. Tačiau vėliau vis dėlto rangovams teko ją išgabenti ir patenkinti užsakovo pageidavimą – pakloti kitą, atsparesnę ir labiau tinkančią dangą.
Tačiau išsprendus vieną problemą, užklupo kita – bendrovė susidūrė su finansinėmis problemomis ir pakvipo bankrotu. Tokiu būdu visi darbai, nors ir ne itin sparčiai vykę, nutrūko visiškai. Tiesa, darbai liovėsi, kai Kretingos rajono savivaldybė su rangovu atsiskaitė iki paskutinio cento.
Gavusi pinigus „LitCon“ į objektą nebesugrįžo, o Savivaldybė ne tik šiaip ne taip per pusmetį, birželio 11-ąją, nutraukė rangos sutartį, o paskui ir iškėlė ieškinį bendrovei dėl nuostolių atlyginimo.
Iš „LitCon“ Savivaldybė tikisi išsireikalauti 228 tūkst. eurų. Tiek įvertintas rangovo paliktų techninių defektų ištaisymas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite