Angle down Atgal

Dėl savivaldybės administracijos vadovų šaukiamas neeilinis posėdis

Jurbarko rajono savivaldybės meras planuoja kitos savaitės pradžioje sušaukti neeilinį tarybos posėdį. Rugpjūčio 12 d. turėtų įvykti jungtinis komitetų posėdis, o rugpjūčio 13 d. neeilinis tarybos posėdis, kuriame bus svarstomas administracijos vadovų atleidimo iš pareigų ir pavedimo eiti administracijos direktoriaus pareigas klausimai.

Neeilinis posėdis šaukiamas dėl to, kad Kauno apylinkės teismas nuo pareigų trims mėnesiams nušalino Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorę Vida Rekešienė bei jos pavaduotoją Darių Juodaitį ir jiems pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo bei turto iššvaistymo.

Neeilinio posėdžio darbotvarkėje numatyta svarstyti du klausimus – dėl Vidos Rekešienės atleidimo iš Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus iš pareigų ir pavedimo eiti administracijos direktoriaus pareigas; dėl Dariaus Juodaičio atleidimo iš Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų.

Kaip informavo meras S. Mockevičius, jiems pasiūlyta atsistatydinti patiems. Tačiau ar jie tai padarys, dar nežinia. Pirmadienį kalbintas Darius Juodaitis dėl atsistatydinimo dar nebuvo apsisprendęs. Jis informavo, jog pirmadienį kartu su advokatais parengė ir išsiuntė prašymą teismui , kad panaikintų nutartį dėl nušalinimo. „Narystę partijoje susistabdžiau, bet ar noriu vėl būti politiku, jau nežinau, nes per vieną dieną viskas apsivertė, per vieną dieną netikėtai tapau „nusikaltėliu“, – apgailestavo jis.

Kaip informavo Jurbarko Socialdemokratų partijos pirmininkas A. Zairys, savo narystę partijoje sustabdė ir Vida Rekešienė.

Mero potvarkiu savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas laikinai eiti pavesta Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjai Rūtai Vančienei.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite