Angle down Atgal

Dėl rugsėjo 3 d. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžio

Informuojame, kad 2020 m. rugsėjo 3 d. vyksiančio Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu lankytojų srautai ir jų patekimas į Šiaulių miesto tarybos posėdžių salę bus apriboti.

Į posėdžių salę bus įleidžiami: Tarybos nariai bei jiems padedantys asmenys, Šiaulių miesto tarybos ir mero sekretoriato bei administracijos darbuotojai, pranešėjai, į Tarybos posėdį pakviesti asmenys, iš anksto (likus ne mažiau kaip 1 valandai iki Tarybos posėdžio) užsiregistravę žiniasklaidos atstovai ir Tarybos klausimais norintys pasisakyti gyventojai. Išsamiau apie tvarką pasisakyti norintiems gyventojams – šiame Šiaulių miesto mero potvarkyje, 3.8. punkte.

Toks sprendimas priimtas augant koronaviruso (COVID-19 ligos) užsikrėtimų skaičiui, siekiant užtikrinti posėdžio dalyvių saugumą ekstremalios situacijos metu. Jei Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Šiaulių miesto savivaldybė bus paskelbta didelės rizikos savivaldybe, posėdžiai bus organizuojami nuotoliniu būdu.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite