Angle down Atgal

Dėl regionų aplinkos apsaugos departamentų reorganizavimo A. Butkevičius kreipėsi į Aplinkos ministeriją

Seimo narys Algirdas Butkevičius kreipėsi į Aplinkos ministeriją su prašymu peržiūrėti regioninių aplinkos apsaugos įstaigų tinklo reorganizavimą.

Pasak jo, per netrumpą laiką, kol Aplinkos ministerija neturėjo nuolatinio vadovo, taip ir liko neatsakyti klausimai dėl šios reformos pagrįstumo.

„Visiškai neaišku, kokiais kriterijais remiantis buvo suformuota nauja struktūra, kodėl gerokai didesnių savivaldybių inspekcijos prijungtos prie keliskart mažesnių, pavyzdžiui, didelių abejonių kelia Šakių ir Vilkaviškio regionų inspekcijų panaikinimas. Visuomenei svarbu žinoti priežastis ir ministerijos daromų sprendimų pagrįstumą“, – komentavo Seimo narys A. Butkevičius.

Rašte aplinkos ministrui Kęstučiui Mažeikai primenama, kad jis, būdamas Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininku, taip pat žiniasklaidoje yra pareiškęs abejonių dėl įvykdytos reformos.

Parlamentaras A. Butkevičius ragina aplinkos ministrą peržiūrėti su reforma susijusius sprendimus ir inicijuoti aiškiais kriterijais paremtą regioninių aplinkos apsaugos institucijų struktūros suformavimą.

2018 m. balandžio 6 d. aplinkos ministro įsakymu „Dėl Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos regionų aplinkos apsaugos departamentų reorganizavimo“ buvo įvykdyta aplinkos apsaugos kontrolę vykdančių teritorinių įstaigų pertvarka.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite