Angle down Atgal

Dėl Radviliškio rajono savivaldybės mero dar galima balsuoti iš anksto ir specialiuose punktuose

Merą rinksiantys Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjai ketvirtadienį dar gali balsuoti iš anksto, taip pat tęsis balsavimas specialiuose punktuose.

Ketvirtadienį  balsavimas iš anksto vyks nuo 8 iki 20 valandos Radviliškio miesto kultūros centre.

Balsavimas specialiuose punktuose organizuojamas ketvirtadienį ir penktadienį sveikatos priežiūros įstaigose, globos namuose, įkalinimo vietose ir kt.

Saviizoliacijoje dėl COVID-19 esantys Radviliškio rajono savivaldybės rinkėjai galės balsuoti namuose.

Pageidaujantys balsuoti namuose rinkėjai iki balandžio 10 d. 12 valandos gali registruotis ir pateikti prašymą savivaldybės rinkimų komisijai. VRK informuoja, kad prašymą galima pateikti dviem būdais: paskambinti savivaldybės rinkimų komisijai telefonu ir užsiregistruoti; užpildyti registracijos formą ir atsiųsti ją savivaldybės rinkimų komisijai e. paštu.

Skambučiu besiregistruojančių rinkėjų bus paprašoma nurodyti prašymo formai reikalingus asmens duomenis ir patvirtinti, kad jis sutinka, jog savivaldybės rinkimų komisija ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras tvarkytų rinkėjo asmens duomenis rinkėjų sąrašų sudarymo tikslais.

Taip pat rinkėjų bus prašoma tiksliai nurodyti buvimo saviizoliacijoje priežastį ir informuoti, ar prašymą pateikusiam rinkėjui diagnozuota COVID-19 liga, ar jis yra įtariamas, kad serga, ar yra turėjęs sąlytį su sergančiuoju, ar rinkėjas yra grįžęs iš užsienio valstybės ir dėl šios priežasties privalomai saviizoliuojasi namuose.

Priklausomai nuo šios informacijos balsavimą namuose vykdantys rinkimų komisijų nariai balsavimo namuose metu dėvės atitinkamas asmens apsaugos priemones, kad balsavimo namuose procesas vyktų saugiai. 

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose balsuoti turi teisę tik tie rinkėjai, kurie yra deklaravę savo gyvenamąją vietą Radviliškio rajono savivaldybėje likus 90 dienų iki rinkimų, t. y. iki š. m. sausio 11 dienos.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose balsavimo teisę turi 30 858 šios savivaldybės gyventojai.

Kaip ELTA jau skelbė, dalyvauti šių metų balandžio 11 d. vyksiančiuose rinkimuose VRK sprendimu užregistruoti 7 kandidatai: Jurgis Baublys (Darbo partija), Aurimas Gaidžiūnas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Gediminas Lipnevičius (išsikėlęs pats), Jolanta Margaitienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Kazimieras Račkauskis (Lietuvos socialdemokratų partija), Mantas Reutas (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Vytautas Simelis (Lietuvos žaliųjų partija).

Radviliškio rajono savivaldybės mero vieta atsilaisvino ilgamečiam buvusiam šios savivaldybės merui Antanui Čepononiui tapus Seimo nariu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite