Angle down Atgal

Dėl pasklidusios cheminės medžiagos iš prekybos centro evakuoti lankytojai

Vilniuje iš prekybos centro „Nordika", esančio Vikingų gatvėje, sekmadienį popiet evakuoti žmonės. Dėl parduotuvės patalpose pasklidusios cheminės medžiagos lankytojai išprašyti tiek iš prekybos centro patalpų, tiek iš stovėjimo aikštelės.

Kaip LRT.lt sakė Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė, incidentas įvyko vienos iš parduotuvių sandėlyje.

„Prekybos centre „Senukai", sandėlyje, nuo paletės nukrito prekė ir pasklido aitrus kvapas", - LRT.lt sakė Bendrojo pagalbos centro atstovė.

„Kol kas dėl nukentėjusių informacijos nėra, bet kadangi tai yra neaiški cheminė medžiaga, į įvykio vietą vyksta ugniagesiai-gelbėtojai", - pridūrė ji.

Vėliau ugniagesiai gelbėtojai informavo, kad išsiliejusi cheminė medžiaga - druskos rūgštis.

Druskos rūgštis - stipri rūgštis, gaunama HCl dujas tirpinant vandenyje. Ji naudojama plastikų tokių kaip PVC gamyboje, vaistų gamyboje, maisto, odos apdirbimo pramonėje.

Pasak prekybos centro „Senukai" atstovės Linos Klakauskienės Eltai pateikto komentaro, incidentas įvyko dėl neapdairaus sandėlio darbuotojo kaltės.

„Mūsų prioritetinė užduotis šiuo metu - užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą. Preliminariais duomenimis, dėl neapdairaus sandėlio darbuotojo kaltės buvo nuversti keli bakeliai su druskos rūgšties tirpalu. Operatyviai evakavome klientus ir darbuotojus, tuo pačiu apie incidentą pranešėme gelbėjimo tarnybai, kuri greitai neutralizavo ir surinko tirpalą. Šiuo metu įvykio vietoje yra visos atitinkamos tarnybos ir įvykis lokalizuotas. Norime būti visiškai tikri, kad žmonių sveikatai negresia net menkiausias pavojus, todėl parduotuvę uždarysime kol patalpos visiškai išsivėdins ir bus saugios tiek darbuotojams, tiek klientams", - sakė "Senukų prekybos centro atstovė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite