Angle down Atgal

Dėl nuodingų vorų antplūdžio uždaromos mokyklos

Kiek atšilus orams Londone, į dienos šviesą išlindo nuodingi vorai – našlės apsimetėlės. Pranešama, kad dėl itin padidėjusio vorų antplūdžio netgi uždaromos mokyklos.

Jungtinėje Karalystėje vis daugiau žmonių kreipiasi į medikus po susidūrimo su nuodingais vorais – našlėmis apsimetėlėmis. Šie vorai pastaraisiais metais itin plinta visoje JK, neretai aptinkami ir žmonių namuose.

Šiaurės Londone vieną mokyklų taip užplūdo vorai, kad išsigando ne tik vaikai, bet ir mokyklos vadovybė, personalas. The Michaela Community School Brent rajone uždaryta jau tris dienas, kadangi specialioms tarnyboms niekaip nepavyksta išnaikinti vorų.

Mokyklos atstovas patvirtino, kad mokiniams ji duris užvėrė dėl nuodingų vorų – našlių apsimetėlių – antplūdžio.

„Kai tik pastebėjome vorus, nieko nelaukę uždarėme mokyklą ir iškvietėme specialias tarnybas. Informavome tėvus, koks incidentas įvyko, kad būtų palaikoma papildoma higiena, kad mokiniai nesiartintų prie mokyklos patalpų“, - kalbėjo atstovas.

Skelbiama, kad vorų pagausėjimas užfiksuotas visame Londone, kadangi lietingomis dienomis jie ieško šiltesnių vietų, kur pasislėpti. Dažnai žmonės jų aptinka ir namuose.

„The Natural History Museum“ atstovai tokiais atvejais visuomet siūlo keletą kartų papildomai įsitikinti, ar nėra maišomos vorų rūšys. Pasak jų, neretai nuodingieji našlės apsimetėlės yra sumaišomi su paprastomis juodosiomis našlėmis.

Našlės paismetėlės įkandimai dažniausiai yra nuodingi ir kiekvieno organizmas į juos reaguoja labai skirtingai. Lengviausi simptomai būtų pakylanti temperatūra ir pykinimas, tačiau pasitaiko, kad įkandimo vietose atsiveria didžiulės žaizdos, sutrinka koordinacija.

Primename, kad praėjusiais metais Rytų Londone buvo uždarytos net septynios mokyklos, kai jose pastebėti našlių apsimetėlių lizdai. Vorų naikinimas truko beveik mėnesį.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite