Angle down Atgal

Dėl meilės sosto atsisakiusio Malaizijos karaliaus ir gražuolės rusės meilė baigėsi: santuoka truko vos pusmetį

Praėjus beveik dviem mėnesiams po sūnaus gimimo, išsiskyrė rusų modelis Oksana Vojevodina ir buvęs Malaizijos karalius Muhammadas V, praneša užsienio žiniasklaida.

Oficialiuose skyrybų dokumentuose, paviešintuose internete, rašoma, kad santuoka nutraukta liepos 1 d. Singapūre. Dokumentuose net tris kartus minimas žodis „talak“, kuris Islamo valstybėse reiškia pačią griežčiausią skyrybų formą, kuri yra neatšaukiama.

Liepos 21 d. pora susilaukė pirmagimio. Socialiniame tinkle rusė, dėl santuokos pakeitusi tikėjimą ir tapusi musulmone, atskleidė pilną sūnaus vardą, kuris tikrai nėra iš trumpiausių – Tengku Ismailas Leonas Petra Bin Tengku Muhammadas V Farisas Petra.

Pora vestuves iškėlė lapkričio mėnesį. Jos, kaip ir pridera, buvo prabangios. Laikantis musulmonų tradicijų, puotoje nebuvo jokio alkoholio. Jaunikis dėvėjo tradicinius Malaizijos regiono drabužius, o nuotaka pasipuošė balta vestuvine suknele.

Priežastys, kodėl santuoka nutraukta, neatskleidžiamos.

Panaši paslaptis gaubė ir pasirodžiusią informaciją apie sosto atsisakymą prieš vestuves su ruse. Kodėl tiksliai buvęs Malaizijos karalius nusprendė atsisakyti jam suteiktų titulų, nežinoma. Manoma, kad prie to prisidėjo jo dabar jau buvusi žmona.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite