Angle down Atgal

Dėl Lietavos stadiono naudojimo

Nuo 2017 m. rugsėjo mėnesio Jonavos rajono savivaldybė Lietavos stadioną perdavė UAB „Irdaiva", kuri vykdo naujų tribūnų statybas ir stadiono kapitalinio remonto darbus.

Perėmęs statybvietę, rangovas tapo atsakingas už čia esančių žmonių saugumą, todėl 2018 m. lapkričio 11 d. informavo Jonavos rajono savivaldybę, kad neleis ne savo darbuotojų į stadiono teritoriją, kol bus užbaigti statybos darbai.

Jonavos kūno kultūros ir sporto centras (JKKSC) savo ruožtu informavo Jonavos sporto klubus, kad Lietavos stadionas uždaromas, kol bus baigti statybos darbai.

2019 m. vasario 14 d. Jonavos rajono savivaldybė ir UAB „Irdaiva" sutarė perduoti dalį statybvietės JKKSC. Naudoti perduota teritorija – dirbtinės dangos aikštė ir takelis į stadioną.

JKKSC išimties tvarka leido perduotoje teritorijoje vykdyti treniruotes ir varžybas FK „Jonava", dalyvaujančiam Lietuvos futbolo I lygos čempionate.

Dirbtinės dangos stadione gali treniruotis ir kiti Jonavos rajono sporto klubai, komandos, dalyvaujančios rajono pirmenybėse, užpildę prašymą, suderinę tvarkaraštį ir sudarę sutartį su JKKSC (Žeimių g. 17, Jonavos sporto arena, administracija).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite