Angle down Atgal

Dėl laidojimo namų aplaidumo šeima vietoj mirusios motinos vos nepalaidojo nepažįstamos moters

Dvi seserys liko šokiruotos, kai laidojimo namuose jų mirusios motinos kūnas buvo per klaidą sukeistas su kitos moters. Į paskutinę kelionę mylimos mamos išlydėti atėjusios dukros atidarius karstą išvydo nepažįstamą veidą.

Incidentas įvyko Šiaurės Karolinos laidojimo namuose rugsėjį. Jennifer Taylor ir Jennetta Archer kreipėsi į laidojimo namus dėl mirusios savo motinos šarvojimo ceremonijos. Seseris netektis labai sukrėtė, tačiau jos stengėsi išpildyti paskutinę mamos valią ir surengti tokias laidotuves, kokių ši būtų norėjusi. Velionei buvo paruošti ir drabužiai, kuriuos jaunos moterys perdavė laidojimo namų darbuotojams.

Tačiau kai kūnas jau buvo pašarvotas ir karstas atgabentas į šarvojimo salę, į mylimos mamos veidą pažvelgti norėjusios dukros liko sukrėstos. Pašarvota moteris buvo aprengta jų paruoštais drabužiais, tačiau kūnas buvo kito žmogaus. Karste paguldyta nepažįstamoji buvo nei kiek nepanaši į Jennifer ir Jennettos mamą, be to, gerokai smulkesnio kūno sudėjimo ir aprengtos įkapės jai buvo smarkiai per didelės.

Atsigavusios nuo šoko moterys kreipėsi į laidojimo namų darbuotojus, reikalaudamos paaiškinti, kaip tai įvyko ir kur yra jų mamos kūnas. Tačiau šie iš pradžių neigė, kad įvyko klaida, kol grįžo į balzamavimo kambarį ir pamatė, kad mirusios Mary Archer kūnas vis dar čia. Laidojimo namai pakeitė moterų kūnus ir laidotuvės įvyko.

Laidojimo namų vadovas sakė, kad kreipėsi į šeimą atsiprašyti, tačiau seserys tikina nesulaukusios jokių žinių apie incidentą ir tikisi atsakymų į rūpimus klausimus.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite