Angle down Atgal

Dėl koronaviruso tiriamas Seimo narys J. Džiugelis (atvykęs medikas apsauginį kostiumą sutvirtino izoliacine juosta)

Dėl koronaviruso tiriamas Seimo narys, opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovas Justas Džiugelis. Priminsime, kad Lietuvoje koronavirusas iki penktadienio nustatytas šešiems asmenims. Dėl koronaviruso grėsmės šalyje paskelbta ekstremali situacija.

„Peršalimo simptomai užsitęsė per ilgai, todėl šiandien ryte namuose medikai atliko tyrimus. Kraujas parodė organizme esant virusą, tad man buvo rekomenduota išsitirti dėl COVID-19“, – feisbuke paskelbė parlamentaras.

„Į pagalbos centrą paskambinau 12 val., greitoji atvyko šiek tiek po 15 val. Medikai vilkėjo apsauginius kostiumus. Tiesa, vienas buvo suplyšęs, nes per mažas, tad, prieš įeidamas į namus, jį vilkėjęs vyras skyles užklijavo izoliacija. Ligoninėje iš manęs paėmė kraują, aplankė gydytojas. Tyrimų rezultatai turėtų būti apie vidurnaktį.

Taigi, esant net menkiausiai abejonei ar simptomams, būtina laikytis karantino režimo. Ir man buvo dienų, kai, nukritus temperatūrai, galėjau važiuoti į darbą, tačiau suvokiau, kokį pavojų galiu kelti aplinkiniams. Šalia mūsų yra daugybė iš pirmo žvilgsnio tvirtų žmonių, kuriems kyla pavojus – galbūt jie serga astma, neseniai kovojo su vėžiu ar namuose rūpinasi garbaus amžiaus artimaisiais.

Didžiausia padėka gydytojams už jų darbą, pastangas pasirūpinti kiekvienu - jau spėjau tuo įsitikinti. Būkime atsakingi, ne tik už save, bet ir už kitus“, – feisbuke rašė jis.

Papildyta:

Dėl koronaviruso tyręsis Seimo narys, opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovas Justas Džiugelis šeštadienį pranešė, jog tyrimas užkrato nepatvirtino.

„Tik dabar gavau tyrimo rezultatus. COVID-19 nėra, o tą kitą virusą gydyti leido namuose“, – feisbuke informavo J. Džiugelis.

Penktadienį jis skelbė, kad pernelyg ilgai užsitęsus peršalimo simptomams, penktadienio rytą medikai nustatė, jog jo organizme yra virusas bei patarė išsitirti dėl COVID-19. Jis iškvietė medikus ir buvo nuvežtas į ligoninę.

Lietuvoje koronavirusas nustatytas septyniems asmenims.

Dėl koronaviruso grėsmės šalyje paskelbta ekstremali situacija, dviem savaitėms sustabdytas ugdymo procesas, kultūros, sporto, laisvalaikio įstaigų veikla, uždrausti vieši renginiai uždarose patalpose, gyventojams rekomenduojama dirbti iš namų.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite