Angle down Atgal

Dėl ko Anglijos pareigūnai ieškojo serialo „Draugai“ žvaigždės D. Schwimmerio?

Anglijos pareigūnai ieškojo viename restorane apsivogusio vyro. Klausiate, kas čia tokio ypatingo? Vešlių, tamsių plaukų vyriškis, iš maitinimo įstaigos išnešęs paką alaus skardinių, prieš pasišalindamas iš įvykio vietos pažvelgia į vaizdo stebėjimo kamerą. Būtent ji užfiksavo, kad vagis – labai panašus į visame pasaulyje populiaraus serialo „Draugai“ aktorių Davidą Schwimmerį, rašo Dailymail.co.uk.

„Ar atpažįstate šį vyrą? Mes norėtume su juo pakalbėti apie rugsėjo 20 d. įvykdytą vagystę Blackpoolo restorane“, – feisbuke rašė pareigūnai.

Tiesa, internautai greitai pastebėjo, kad šis tamsių plaukų vyriškis – tikra D. Schwimmerio kopija.

Į tai sureagavo ir pats 51 metų aktorius. Kaip ir buvo galima tikėtis, jis į šią situaciją pažvelgė su humoru ir pabandė atkartoti vagystės scenarijų.

„Pareigūnai, prisiekiu, kad tai ne aš. Kaip matote, tuo metu buvau Niujorke. Sunkiai dirbantiems Blackpoolo policijos pareigūnams linkiu sėkmės tiriant šį įvykį“, – tviteryje šalia pasidalyto vaizdo įrašo, kuriame jis, nešdamas alų, pažiūri į kamerą, rašė D. Schwimmeris.

Į gausų internautų susidomėjimą šiuo vagimi atsakė ir patys nusikaltimą tiriantys pareigūnai. „Visiems dėkojame už atsakymus. Išsiaiškinome ir tvirtiname, kad tuo metu Davidas Schwimmeris tikrai buvo Amerikoje“, – teigė jie.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite