Angle down Atgal

Degalinių kainų tyrimas: liepą pigiausias benzinas ir dyzelinas išliko „Jozitos“ degalinėse, rekordinė benzino kaina – „Circle K“

Liepos mėnesį pigiausias A95 benzinas ir dyzelinas išliko „Jozitos“ degalinėse. Mažiausia suskystintų automobilinių dujų kaina buvo „Statetoje“ ir „Skule“, na o „Circle K“ nustatė rekordinę A95 benzino kainą. Tai rodo liepos 14 d. Pricer.lt komandos atliktas degalų kainų tyrimas populiariausiose degalinėse ir sudarytas reitingas, kur pildamiesi degalus gyventojai galėtų sutaupyti.

Pricer.lt tyrimo duomenimis, pigiausias A95 benzinas Vilniuje buvo degalinėje „Jozita“ – 1,24 euro, o brangiausias A95 benzinas buvo parduodamas degalinėje „Circle K“ – 1,369 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios A95 benzino kainų – 12,9 cento litrui, arba 10,4 proc.

Pigiausiai dyzelinu, kaip rodo Pricer.lt tyrimas, prekiavo degalinė „Jozita“, kur 1 litro degalų kaina buvo 1,10 euro, brangiausias dyzelinas buvo parduodamas degalinėse „Viada“ ir „Circle K“, kur litras dyzelino kainavo 1,249 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios dyzelino kainų – 14,9 cento litrui, arba 13,6 proc.

Pasak Pricer.lt komandos, reitinge svarbus ir 0,1 cento skirtumas. Mažiausia automobilinių dujų kaina buvo „Statetoje“ ir „Skule“ – 0,559 euro, „Jozita“ su 0,56 euro kaina užėmė trečią vietą, brangiausia – degalinėje „Viada“ – 0,619 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios automobilinių dujų kainų – 6 centai litrui, arba 10,7 proc.

„Circle K“ nustatė rekordinę A95 benzino kainą – 1,369 euro – nuo 2017 metų pradžios, kai buvo pradėtas Pricer.lt degalų kainų stebėjimas. Vidutinė A95 benzino kaina Lietuvos degalinėse taip pat muša rekordus.

OPEC+ kartelis vis dar derina gamybos kvotas, bet net galimas pasiūlos pasaulio rinkoje augimas vis vien bus minimalus, atsižvelgiant į auganti paklausos lygį, pažymima racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalo Pricer.lt pranešime.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite