Angle down Atgal

Debatai tarp kandidatų į mero postą

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ organizuoja kandidatų į mero postą debatus, kurie vyks vasario 13 d. 18:00–20:00 Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekoje.

Iniciatyva veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Savo dalyvavimą jau patvirtino arba preliminariai numatė: Jonas Bartkus (TS-LKD), Laisvūnas Neimanas (LCP), Vida Pociuvienė (visuomeninis rinkimų komitetas „ŠNVOK – čia ir dabar!“), Valerijus Simulik (Visuomeninis rinkimų komitetas „Valerijaus Simulik judėjimas „Už Šiaulius“), Gintautas Sitnikas (LSDP), Jūratė Šivickienė (Visuomeninis rinkimų komitetas „Kviečiu aš tautą“), Marijus Velička (DP), Artūras Visockas (Visuomeninis rinkimų komitetas Artūro Visocko sąrašas „Dirbame miestui“), Aurimas Žvinys (LVŽS).

Debatus moderuos viešojo kalbėjimo ekspertas Igoris Vasiliauskas.

Artėjant 2019 m. savivaldos rinkimams Šiaulių miesto gyventojai vėl rinks savo atstovą. Šiemet Šiaulių miesto savivaldybėje rinktis reikės net iš 10 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra išmaniausias, nacionalinis politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Šiaulių miestui, kurie bus užfiksuoti ir įrašyti.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ - tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų.

Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus 57 savivaldybėse bei sudarome galimybę rinkėjams tiesiogiai užduoti klausimus kandidatams į merus virtualioje platformoje www.zinaukarenku.lt. 2019 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda programos Erasmus+ projektas.

„Žinau, ką renku“ iniciatyvinės grupės narys Giedrius Gaidamavičius

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite